VAATA JÄRELE: Tammeka lagunes kodus Legioni vastu, mõlemad meeskonnad lõpetasid kümnekesi (0)

Tartu Tammeka sai Premium liigas suure kaotuse, kui kahe punase kaardiga mängus jäädi koduväljakul 1:4 alla Tallinna Legionile. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Legion asus 30. minutil juhtima, kui Nikita Ivanov skooris otse karistuslöögist, mille põhjustas väljaspool karistusala palli käega mänginud Marcus Agarmaa, kes sai ka punase kaardi. Puhkepausile mindi Legioni kaheväravalises eduseisus, sest Ivanov sahistas ka esimesel üleminutil.

Teise poolaja alguses tegi Sander Puri enda karistusalas vea Nikita Grankini vastu ja Stefan Tšenderi realiseeris penalti. Gerdo Juhkam lõi 57. minutil nurgalöögi olukorras Tammeka kasuks ühe värava tagasi. Seejärel oli Tammekal penalti, kuid Puri löögi tõrjus Legioni puurilukk Ivans Baturins.

Kuigi Daniil Pankov korjas 71. minutil teise kollase kaardi ja saadeti väljakult minema, siis Legion suutis ka kümme kümne vastu skoorida, kui Markus Vaherna vormistas 80. minutil lõppseisu ja kindlustas Legionile hooaja kolmanda võidu. Tammeka on 14 punktiga kuuendal ja Legion 10 punktiga üheksandal kohal.

Uuenev protokoll:

19. juunil kell 14.30 Tartu Tamme staadionil

Tartu JK Tammeka - Tallinna JK Legion 1:4 (0:2)
57. Gerdo Juhkam - 30., 45+1. Nikita Ivanov, 47. pen. Stefan Tšendei, 80. Markus Vaherna

Väravasöödud: 57. Ats Toomsalu - 30. x, 45+1. Markus Vaherna, 47. Nikita Grankin, 80. Nikita Ivanov
Hoiatused: 46. Sander Puri, 70. David Addy, 85. Carl Robert Mägimets - 22. Leonid Arhipov, 26. Aleksandr Nikolajev, 31., 71. Daniil Pankov
Eemaldamised: 28. Marcus Agarmaa - 71. Daniil Pankov
Realiseerimata penalti: 62. Sander Puri (Ivans Baturins tõrjus)
Mänguolud: +16, vahelduv pilvisus, muruväljak heas seisukorras