VAATA JÄRELE: Tammeka lõi esimeses murumängus kolm väravat ja tõusis kuuendaks (2)

Tartu Tammeka läks oma hooaja esimest pärismurul peetud kohtumist 3:0 juhtima ja võitis lõpuks Pärnu Vaprust 3:1. Premium liiga tabelis tõusid tartlased hetkel kuuendale kohale, Narva Transi ette.

Skoor avati 41. minutil. Kevin Mätas triblas Magnus Villotast mööda ja söötis Tanel Langile, kes jätkas kohe ühe puutega karistusalasse, kus Patrick Genro Veelma paigutas palli välisküljega posti äärde.

57. minutil skooris Aleksandr Kuhharev, kes oli kõigest kaks minutit varem sunnitud vahetuse käigus David Addy asemel platsile astunud. Kuhharev lõi Veelma ja Mätase lühikeste söötude järel madalalt läbi Hendrik Vainu käte ettenurka.

Tammeka kolmanda tabamuse autoriks oli 66. minutil Henri Välja. Olukord algas Vainu ebaõnnestunud klaarimisest, Lang söötis karistusala servast keskele, Mätas lasi palli jalge vahelt läbi ja Välja lükkas alla nurka.

77. minutil lõi Vapruse auvärava Kristjan Kask, kes korraldas muljetavaldava soolorünnaku, purjetades oma poolelt Tammeka karistusala lähistele, kust lõi pehmelt tagumisse alumisse nurka.