VAATA JÄRELE: Vaprus mängis Kuressaare üle ja võttis hooaja teise võidu (0)

Premium liiga 12. vooru avamängus sai hooaja teise võidu kätte Pärnu Vaprus, kes alisatas koduväljakul 3:1 FC Kuressaare.

Skoori avas 19. minutil Amar Yunis Abdallah, kes sai keskkaitsjalt Martin Kaselt pika söödu Kuressaare kaitseliini taha, võttis esimese puutega palli omaks ja saatis selle teisega Kristen Lapa selja taha. 43. minutil kasutas Virgo Vallik ära segaduse Kuressaare karistusalas ja lõi 2:0, ent kaheväravalises eduseisus Vaprus puhkama siiski ei pääsenud.

Avapoolaja üleminutitel üritas nende väravavaht Hendrik Vainu nimelt aega viivitada, venitades palli kätte võtmisega viimase hetkeni. Kuressaare ründaja Otto-Robert Lipp kasutas võimalust, torkas varba vahele ning lükkas palli seisuks 2:1 võrku.

Märkimisväärset indu see Kuressaarele teiseks poolajaks siiski ei andnud ning hoopis Vaprus vormistas lõpuks võidu. Kevin Kauber lõi esmalt posti, ent siis jõudis Valliku ja Abdallahi eeltöö tulemusena pall Sander Sinilaiule, kes selle karistusala joonelt ühe puutega väravasse vinditas, tehes lõppseisuks 3:1.

Vaprus teenis senisele kolmele punktile kolm lisaks ning kerkis liigatabelis Tallinna Kalevist mööda kaheksandale reale. Kolme võidu järel taas kaotusekibedust maitsnud Kuressaare jätkab viiendana.