VAATA JÄRELE: Paide naaseb rabeda mängu kiuste Narvast kolme punktiga (5)

Premium liiga kaheksandas voorus sai Paide Linnameeskond võõrsil keerulise 2:1 võidu Narva Transi üle.

Paide asus kohtumist juhtima 28. minutil, kui Kaimar Saag realiseeris Deabease eeltöö. Transil oli 54. minutil suurepärane võimalus viigistada, kuid Paide väravavaht Mihkel Aksalu tõrjus Volodõmõr Prõjomovi penalti.

Seejärel jõudis Deniss Dedetško tõrjuda väravajoonelt Kristjan Peldi pealöögi ja Robi Saarma kolistada posti. Lõpuminutitel saatis Deabeas veel kauglöögi latti. Paide vormistas võidu 88. minutil, kui vasturünnaku lõpetas täpse löögiga Kristofer Piht. Dedetško jõudis viiendal üleminutil lüüa karistuslöögist Transi auvärava, ent ühes sellega sai ka mänguaeg otsa ja Paide võis võidu üle rõõmustada.

Tabelis on Paidel nüüd 15 punkti, Trans jätkab 12 punkti peal.