VAATA JÄRELE: Paide murdis teisel poolajal Kalevi maha ja tegi hooaja esimese nullimängu (0)

Premium liiga viies voor algas Sportland Arenal, kus Paide Linnameeskond tegi hooaja esimese nullimängu, alistades Tallinna Kalevi 3:0. Mängu näeb järele Soccernet TV-st.

Paide ei suutnud avapoolajal Kalevi väravalukku lahti muukida. Deabeas lõi korra ja Kaimar Saag kaks korda latti. Teisel poolajal avas skoori Saag, kelle löök 52. minutil lendas Tanel Tambergi puutest väravasse. Ülejäänud kaks väravat sepistasid Sergei Mošnikov ja Abdul Razak Yusif standardolukordadest - Mošnikov tsenderdas ja Yusif lahendas.

Paide on viie mänguga kogunud üheksa punkti ja asub liigatabelis neljandal kohal. Kalevil on endiselt punktiarve avamata, kuid tabelikohaks on üheksa, sest Tallinna Legion on miinuspunktidega viimane.