VAATA JÄRELE: Daniil Kuraksin alistas Nõmme Kalju! (3)

Premium liiga neljandas voorus kohtusid Nõmme Kalju ja Tallinna Flora, kes olid mõlemad läbinud kolm esimest vooru täiseduga. Kalju oma sai sedapuhku otsa, sest vastu tuli võtta 1:2 kaotus.

Kalju asus kohtumist juhtima veidi enne veerandtunni täitumist, kui Kaspar Paur palli vasakult äärelt väravaesisele tsenderdas. Seal võttis nahkkera rikošeti Sergei Zenjovi jalast ning põrkas tagumise posti lähistele, kust Mihhail Babitšev selle siseküljega võrku koksas.

Flora vahetused pöörasid aga mängu pea peale: 65. minutil sekkus väljakule Rauno Alliku ning kuus minutit hiljem Daniil Kuraksin. Just 18-aastasest Kuraksinist kujuneski Flora sangar: ta skooris nii 72. kui 78. minutil.

Suurepärase mängu tegi ka Alliku, kes Kuraksini esimesele tabamusele väravasöödu andis ning ka ülejäänud aja vältel Kalju karistusalas ohtralt pahandust tegi.