VAATA JÄRELE: Kuressaare avas Männilaane kaabutriki toel võiduarve (0)

Tallinna Kalev kaotas Premium liiga kolmandas voorus FC Kuressaarele 0:3. Soccernet.ee näitas kohtumisest otsepildis.

Kahe esimese vooru järel oli mõlemal meeskonnal kirjas kaks kaotust, kuid Kuressaare pani tänu Mattias Männilaane poolt löödud kolmele väravale sellele lõpu.

Kuressaare asus 56. minutil juhtima, kui Mairo Miili pikk aut põrkas Kalevi kastis Männilaanele, kes esimese puutega vastaste võrku virutas. Kolm minutit hiljem andis Sander Laht karistuslöögist hea tsenderduse kasti, kus ootas Männilaan, kes lükkas palli Kalevi väravavahi Stiven Raideri seljataha ning sellest omakorda kaks minutit hiljem purjetas Mairo Miil mööda paremat äärt ning andis madala söödu penaltipunktile, kus oli taas Männilaan, et vormistada kaabutrikk.