VAATA JÄRELE: Tammeka lõi kaks väravat, Tulevik korjas mängukeelde (0)

Tartu Tammeka teenis viie Premium liiga mängu jooksul neljanda võidu, alistades koduväljakul Viljandi Tuleviku 2:0.

Tulevik oli avapoolajal domineerivam meeskond, aga vaheajale mindi seisul 0:0. Teise poolaja keskel korjas Tanel Lang järjestikustel minutitel kaks kollast kaarti. Teise kaardi sai ta selle eest, et blokeeris Artur Uljanovi kauglöögi käega. Tulevik jäi vähemusse ja Tristan Koskor veeretas penalti rahulikult nurka, viies Tammeka juhtima.

Viimasel minutil vormistas lõppskoori Uljanov, kelle esimene löök blokeeriti, kuid teine löök läks postipõrkega võrku.

Lisaks Langile peavad ka Abubakir Muidinov ja Ganiu Atanda Tuleviku viimase vooru kohtumise kaartidega vahele jätma, nemad võtsid hoiatuse esimesel poolajal. Eelmises voorus sai Herol Riiberg kahemängulise võistluskeelu, nii et ka teda ei saa viljandlased FC Kuressaare vastu kasutada.