VAATA JÄRELE: Kalju alistas Tuleviku ning jätkab oma teekonda Tipneri karikavõistlusel (galerii!) (5)

Tormiliselt alanud Evald Tipneri karikavõistluste kaheksandikfinaalis alistus Viljandi Tulevik 1:3 Nõmme Kaljule ning langes konkurentsist.

Kiirelt väravani jõudnud Nõmme Kalju suutis eduseisu hoida vähem kui 10 minutit ning seejärel rauges väravatorm umbes tunniks. 75. minutil viis Pavel Marin kaljukad taaskord juhtima ning mängu lõpus kindlustas Aleksandr Volkov külla sõitnud meeskonna eduseisu veelgi. Viljandil enamaks rammu polnud ning mäng lõppes Kalju 3:1 võiduga.

Mängueelsed kommentaarid:

Tuleviku abitreener Rait Oja: "Hea võimalus näidata, et oleme suutelised ka mitu mängu tippmeeskondadega võrdselt mängima. Kalju on hea ja füüsiliselt tugev meeskond, kelle vastu on sel hooajal olnud väga keeruline. Karikas on siiski ainult üks eesmärk - edasipääs."

Poolkaitsja Herol Riiberg: "Peame viimasest mängust sama võidutahte kaasa võtma, siis oleme iga meeskonna vastu ebameeldiv vastane. Usaldame treenerite mänguplaani ning lisame sinna head teravust rünnakul."

Kalju peatreener Sergei Frantsev: "Karikamängudes on meil ainult üks siht ja see on finaal. Teame täpselt, mida selleks on vaja teha, ja oleme valmis."

Väravavaht Marko Meerits: "Meie jaoks hooaja tähtsaim mäng. Jätame kõik väljakule, et rõõmustada peale lõpuvilet koos fännidega!"