VAATA JÄRELE: Kalev korjas viieväravalises lahingus väärtuslikud võidupunktid (0)

Premium liigasse pürgiv Tallinna Kalev sai Esiliigas olulise võidu, kui alistas põhihooaja viimases voorus võõrsil viieväravalises lahingus Tartu Welco 3:2.

Kalev haaras juhtohjad üheksandal minutil, kui Tanel Tambergi löök maandus väravas, kuid Welco viigistas üheksa minutit hiljem Miikal Roosi tabamusest. Kalev läks vaheajale aga kaheväravalises eduseisus, sest 21. minutil sahistas Ats Purje ja 39. minutil Ramol Sillamaa. Mikk Waltna realiseeris teisel poolajal penalti, aga enamaks võõrustajad võimelised polnud.

Teisel kohal asuv Kalev kaotab nüüd ühe vähempeetud mängu juures Maarud Linnameeskonnale kolme punktiga. Welco on viimasel kohal ja jätkab mänge tabeli alumises pooles, kui neljandas ringis minnakse vastamisi Tallinna Levadia duubli, Pärnu Jalgpalliklubi ja Tartu Tammeka duubliga, kes edestab praegu Welcot nelja punktiga.