VAATA JÄRELE: Maardu alistas kümnekesi jäänud Levadia noored ning kerkis Esiliiga liidriks (galerii!) (0)

Esiliigas peeti täna 10. vooru viimane kohtumine, kui Maardu Linnameeskond võitis kodus FCI Levadia U21 meeskonda 3:1.

Kümnest mängust kaheksa võidu ja kahe viigiga väljunud Maardu on hetkel terve liiga peale ainus, kes veel kaotusekibedust tundnud ei ole. Eelmises kohtumises mindi nädal tagasi vastamisi Nõmme Unitediga, kellele võõral väljakul seisuga 3:1 tuul alla tehti.

Maardu võitis Levadia noori veenvalt, kui Maardu eest olid täpsed 20. minutil Ilja Zelentsov, 75. minutil Vitali Gussev ja 80. minutil Vadim Aksjonov. Levadia poolt sahistas vastaste väravavõrku Omar Elhussieny penaltist.