VAATA JÄRELE: heategevuslik üritus aitas Tammekal mulkidega vahet vähendada (0)

Tartu JK Tammeka naiskond sai Meistriliiga 18. vooru raames korraldatud heategevuslikust üritusest "Roosa jalgpall" kõvasti indu, millega alistati 1:0 tabelis enda ees asuv Viljandi JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi Ühendnaiskond.

Tartu Tammeka viimane punkt pärines augustikuisest mängust Ajaxi vastu, kui 1:1 viigiga Tallinnast tagasi tuldi. Võidumaitset tuni viimati aga tänase vastase Ühendnaiskonna vastu, kui juuli lõpus toimunud mängus Anna-Martha Reino väravast tartlased 1:0 võitsid.

Ka täna jäi Tammeka 1:0 skooriga peale, kui 181 pealtvaataja ees oli 9. minutil täpne Eva-Maria Niit. Üldiselt oli avapoolajal külalistel rohkem võimalusi, ent Maria Sootakut ei õnnestunud mulkidel üle mängida.

Teisel poolajal tartlased veidi parandasid oma mängu ning kohtumine kulges mõlemapoolsete võimaluste rütmis, ent väravaid rohkem ei löödud. Võit aitas Tammekal tõusta tabelis 14 punkti peale, jäädes nüüd Ühendnaiskonnast nelja silma kaugusele. Tänases teises kella kaheses mängus alistas tabeliliider Saku Sporting 4:0 punase laterna Lasnamäe Ajaxi.

Tamme staadionil korraldatud "Roosa jalgpalli" raames koguti annetuste ja oksjonitega raha vähiravifondi "Kingitud elu" jaoks.