VAATA JÄRELE: Flora alistas Saku Sportingu ning jätkab võiduseeriat (1)

Naiste Meistriliigas ootas vaatajaid suurduell, kui vastamisi läksid kaks liidrit ehk Tallinna Flora ning Saku Sporting. Flora naiskond pani paremuse maksuvusele ning võitis võõrustajaid 4:1.

Mängu algus oli väga lahtine, kuid Flora võttis juba varakult domineerimise enda kätte. Flora võttis juhtohjad 17. minutil, kui hooaja kuuenda värava lõi Anastasia Dodeltseva. 21. minutil oli täpne Siret Räämet, kes realiseeris Lisette Tammiku tsenderduse. Tammik omakorda virutas 35 meetri pealt Saku väravavahi lati alla ning viis 43. minutil Flora 3:0 ette.

Teisel poolajal oli florakate poolt täpne Kristina Teern 64. minutil. Saku auvärava lõi 86. minutil Kairi Himanen.

Flora naiskond jätkab Meistriliiga liidrina 31 punktiga, lähim jälitaja Saku Sporting jääb nelja punkti kaugusele. Järgmises voorus kohtub Flora Tammekaga ning Saku Vaprusega.