VAATA JÄRELE: Flora maksis superkarika eest kätte ja jätkab täiseduga (galerii!) (0)

Naiste Meistriliiga kolmandas mänguvoorus said platsil kokku kaks suurimat tiitlifavoriiti: Tallinna FC Flora ja JK Tallinna Kalev. Kui kuu alguses võitis Tallinna Kalev oma esimese suure karika, siis seekord jäi peale valitsev Eesti meister seisuga 3:1.

Flora võidu võtmeks osutusid poolaegade algused - juhtima pääseti 14. minutil tänu Getter Saare väravale. Teist kolmveerandtundi alustati aga veelgi vägevamalt, sest talvel Eestisse naasnud Lisette Tammik lõi juba avaminutil tabloole 2:0 eduseisu.

Kui esimesel poolajal Kalev oma mängu kuigi hästi käima ei saanudki, siis sellele suudeti kiirelt vastata. Evelyn Šilina kõmmutas 51. minutil eemalt iluvärava ja mängus oli taas elu. Viigini Kalev siiski ei jõudndu, sest Saare 89. minuti tabamus tõi Florale 3:1 võidu.

Flora on nüüd kolmest mängust teeninud kolm võitu ja koos Saku Sportinguga ollakse kahekesi täiseduga. Pärnu Vaprus ja Tallinna Kalev jäävad neist kolme punkti kaugusele.