VAATA JÄRELE: Flora murdis Kuressaare teisel poolajal (0)

Premium liiga kümnenda vooru avamatšis, mis oli ühtlasi selle hooaja esimene mäng pärismurul, alistas FC Flora võõral väljakul FC Kuressaare 4:0.

Avapoolajal oli Flora saarlaste kaitseluku muukimisega parajalt hädas, aga Markkus Seppik viis nurgalöögi järel külalised siiski 1:0 juhtima.

Teisel poolajal püsis Flora napp edu veel pikalt, aga pärast Konstantin Vassiljevi sekkumist vahetusest läks tiitlikaitsja oma teed. Vassiljev ise lõi teise ja andis söödu Sergei Zenjovi kolmandale. Viimase naela virutas viikingite kirstule Rauno Sappinen.

Vaata värsket "Silm peale!" lugu Flora poolkaitsjast Markus Poomist!