25

04.2021

19:03

Järelvaadatav | Trans kasutas Kuressaare vastu oma võimalused ära

JK Narva Trans kirjutas Premium liiga tabelisse juurde kolm punkti, kui piirilinnas toimunud matšis alistati FC Kuressaare tulemusega 2:0

Trans lõi mõlemal poolaja saarlaste võrku ühe värava, kui 39. minutil oli täpne Irie ning 75. minutil lõi kohtumise teise värava Eduard Golovljov.

Narva on sarnaselt Legioniga pidanud kaheksa mängu ja teeninud 11 punkti. Mõlemad meeskonnad jäävad tabelis alla vaid Paide Linnameeskonnale ning FCI Levadiale. Kuressaare jätkab viimasel kohal seitsmest mängust teenitud kolme punktiga.

Enne mängu:

Premium liigas peetakse pühapäeval neli kohtumist. Narva Trans - FC Kuressaare mängu saab vaadata otsepildis sellest uudisest või Premium liiga YouTube'i kanalist.

7 mänguga on Trans oma arvele kogunud 8 punkti ning kolmandal kohal asuvast Legionist lahutab neid väravate vahe. Kuressaare on kuue mängu juures kirja saanud ühe võidu, mis paigutab meeskonna liigatabeli viimasele reale. Narva Kalev-Fama staadionil pannakse pall mängu kell 13.00, otsepilti saab jälgida Jalgpall.ee portaalist. Mängu peakohtunik on Karl Koppel, teda abistavad Thor Vaas ja Karolin Kaivoja. Neljanda kohtunikuna on ametis Kevin Kaivoja.