25

06.2021

20:37

JÄRELVAADATAV | Tulevik alistas linnastaadionil Vapruse

Viljandi JK Tulevik, kes pärast Pärnu JK Vapruse alistamist Rannastaadionil sai siiski kirja tehnilise kaotuse, tegi vigade paranduse täna Viljandis, kus sama vastane alistati 3:1.

Kaimar Saag viis juba teisel minutil kodumeeskonna juhtima, kuid Pärnu ei andnud alla ja 10. minutil suutis Kristen Saarts viigistada.

Tulevikul oli 17. minutil suurepärane võimalus oma eduseis taastada, kuid Hendrik Vainu tõrjus Herol Riibergi penalti.

Tulevik asus mängu taas juhtima 61. minutil tänu Arc-En-Ciel Mintongo Mpalile, kelle kauglöök võttis tugeva rikošeti Magnus Villota jalast. Värava sai kirja ka Herol, kes oli täpne kohtumise 73. minutil.

Enne mängu:

Premium liigas peetakse täna kolm kohtumist. Ühte neist näeb Premium liiga YouTube'i kanali vahendusel, kui Viljandi JK Tulevik võõrustab kell 18.00 algavas mängus Pärnu JK Vapruse meeskonda.

Tulevik ja Vaprus olid viimati vastamisi Pärnu Rannastaadionil esmaspäeval, 21. juunil ning kuigi lõpuvile järel näitas tabloo Viljandi 1:0 võitu, siis tuli meeskonnal hiljem vastu võtta tehniline kaotus. Tänane mäng toimub Viljandi linnastaadionil.

Liigatabelis asub võõrustajameeskond 11 punktiga seitsmendal kohal, Vapruse arvel on 8 punkti ning asutakse kümnendal tabelireal. Kohtumine algab kell 18.00, otsepilti näeb Jalgpall.ee portaali vahendusel. Mängu peakohtunik on Kristo Külljastinen, teda abistavad Thor Vaas ja Maikel Mikson. Mängu neljas kohtunik on Kristjan-Eric Lääne.