VAATA JÄRELE: Kalju tegi Tulevikuga kiirelt sotid selgeks (0)

Nõmme Kalju ja Viljandi Tulevik pidasid täna TNTK väljakul järele märtsikuus ära jäänud Premium liiga esimese vooru kohtumise. Kalju võitis kindlalt 5:1.

Kalju ei jätnud Tulevikule erilist sõnaõigust, minnes juba 8. minutil Alex Matthias Tamme väravast juhtima. Pavel Marin lisas 33. minutil ka teise.

Ukraina koondise eilsest vägitükist innustust saanud Vladislav Homutov lisas omalt poolt teise poolaja alguses kaks tabamust. 74. minutil lõi Nikita Komissarov viljandlaste auvärava, enne kui Kaarel Usta lõpu eel lõpptulemuse vormistas.

Protokoll:

30. juunil kell 18 EJL-i TNTK jalgpalliväljakul

Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik  5:1 (2:0)
8. Alex Matthias Tamm, 33. Pavel Marin, 47., 56. Vladislav Homutov, 84. Kaarel Usta - 74. Nikita Komissarov

Väravasöödud: 8. Vladislav Homutov, 33. Igor Subbotin, 47. Kaspar Paur, 56., 84. Pavel Marin - 74. x
Hoiatused: 44. Igor Subbotin, 67. Mihhail Babitšev, 90+1. Aleksandr Kulinitš  - 90+1. Ganiu Atanda
Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras