VAATA JÄRELE: Maardu kaotas sel hooajal juba kolmandat korda Nõmme Unitedile (galerii!) (0)

Esiliigas teisel tabelireal olev ja Premium liiga pääset jahtiv Maardu Linnameeskond kaotas koduväljakul Nõmme Unitedile 0:2.

Esimesel poolajal väravaid ei löödud. Kuigi võõrustajatel olid head väravavõimalused, siis juhtohjad haarasid külalised, kui 59. minutil avas skoori Henri Leoke. Viis minutit hiljem sahistas Nõmme Unitedi eest Randin Rande. Maardu ei suutnud järelejäänud aja jooksul kaotusseisust välja rabeleda, mis tähendab, et sel hooajal kaotati Nõmme Unitedile juba kolmandat korda. Üks omavaheline lahing neljast on lõppenud Maardu Linnameeskonna võiduga.

Maardu kaotus tähendab, et kõik trumbid on endiselt Pärnu Vapruse käes, kes on pidanud ühe mängu vähem, kuid teeninud ühe punkti rohkem. Vaprusel on 61 punkti (28 mängust), Maardu Linnameeskonnal 60 (29) ja kolmandal positsioonil oleval Nõmme Unitedil 49 (29).