VAATA JÄRELE: Kalju ei suutnud koduväljakul punktiarvet avada, Sporting lõi viis väravat (pleier korras!) (0)

Endiselt oma esimesi punkte jahtiv Nõmme Kalju kaotas Eesti naiste meistriliiga 12. voorus koduväljakul Saku Sportingule 0:5.

Külalised otsustasid mängu saatuse esimesel poolajal, kui Sporting lõi Kaljule neli väravat. Skoori tegid Kairi Himanen, Triin Satsi, Merily Toom ning juba esimesel minutil sai omavärava kirja Kalju mängija Paula Susi. Teisel poolajal sahistas Sporting võrku korra, kui skooris Hanna-Lisa Kuslap.

Saku Sporting hoiab Eesti meistriliigas 24 punktiga teist kohta, Nõmme Kalju on viimasel ehk kaheksandal kohal.