VAATA JÄRELE: Flora lõpetas esimese ringi täiseduga (0)

Naiste meistriliiga avaringi viimases voorus alistas FC Flora võõrsil 4:0 seisuga Tallinna Kalevi.

Seni koduplatsil ainult võite tunnistanud Kalev alustas mängu vapralt, aga Flora sai 22. minutil värava kätte, kui täpne oli naiskonna kapten Katrin Loo. Teine tuli kõigest kuus minutit hiljem, kui nurgalöögi järel lõi peaga värava Mari Liis Lillemäe.

2:0 seisuga võitis Flora ka teise poolaja, kui Saron Läänmäe saatis palli võrku uhkest kauglöögist ja lõpptulemuse vormistas Loo penaltipunktilt.

Samad naiskonnad läksid vastamisi maikuises superkarikafinaalis ja juuli alguses peetud karikafinaalis, Flora võitis need matšid A. Le Coq Arenal vastavalt 5:1 ja 6:0.

Flora on tabelis kindel liider, kuna võitis kõik avaringi seitse kohtumist.