VAATA JÄRELE: Võidukas Tulevik kerkis Paidest mööda (0)

Tallinna Kalev võõrustas Premium liiga 13. voorus Viljandi Tulevikku, kes sai kodumeeskonna üle 2:0 võidu. Tulevik tõusis liigatabelis neljandaks.

Kalevi pallivaldamise all kulgenud avapoolaeg sai külaliste jaoks soodsa lõpu, kui Tanel Lang 41. minutil palli kergest rikošetist ristnurka lajatas. Teise poolaja alguses lõi Pavel Marin 2:0 ning kui Jakob Tamberg pool tundi enne lõpuvilet eemaldati, asus võidurong Viljandi poole teele.

Kuna Paide Linnameeskond eile kaotas, siis tõusis Tulevik võiduga Paidega võrdsete punktide peale ja tänu omavaheliste mängude paremusele neljandaks. Kalev on nüüd kaheksa mängu järjest võiduta olnud.