15

02.2020

21:28

VIDEO | Saalijalgpalli karikas kuulub kolmandat aastat järjest Viimsile

Täna toimus Viimsis saalijalgpalli karikavõistluste finaal, kui FC Smsraha mängis tulemusega 3:2 üle FC Cosmose.

Viimsi võitis avapoolaja kahest 17. minuti tabamusest 2:0. Meeskonna viis esmalt juhtima Oleksii Fetko ning seejärel oli täpne Oleksandr Sorokin. Meeskond suutis eduseisu suurendada teise poolaja esimesel minutil tänu Jevgeni Merkurjevile.

Cosmos tuli mängu tagasi 32. minutil, kui terava nurga alt suutis olukorra lahendada Kirill Ionavitskii. Cosmos jõudis 36. minuti alguses vastasest ühe värava kaugusel, kui nurgalöögi järel pääses löögile Nikita Saltykov, kelle löök võttis tugeva rikošeti ja lendas üle väravavahi postist sisse. Kuigi Cosmos tõi väljakule ka lendava väravavahi ja sihtis viigiväravat, siis täna rohkem Alex Reninit üle mängida ei õnnestunud.

Viimsi võitis karika kolmandat aastat järjest. 2018. aastal tõsteti karikas pea kohale veel FC Rinopalina, mullu triumfeeriti juba FC Smsraha nime all Võru Spordikeskuses.

Saalijalgpallihooaeg jätkub uuel play-off kohtumistega. Põhiturniiri tulemustega saab tutvuda SIIN.