VAATA JÄRELE: Levadia pääses näljase Paide küüsist magusa võiduga (0)

Paide Linnameeskond andis Tallinna Levadiale võimsa lahingu, aga Levadia pääses tulisest ja närvilisest heitlusest kolme punktiga.

Levadia alustas mängu paremini ja Rasmus Peetson viis Kirill Nesterovi söödust nad juba 8. minutil ka juhtima. Peagi kogus end ka Paide ja eriti teise poolaja alguses pandi peale korralik surve, mis tõi tulemust 67. minutil Mikel Gurrutxaga peaväravaga Bruno Souza Caprioli nurgalöögi järel.

Paide tuhinat pidurdati aga juba kolm minutit hiljem, kui Pavel Marin skooris pärast Dmitri Kruglovi tsenderdust ning viis minutit pärast seda tegi Nikita Andrejev Nesterovi söödu järel seisuks juba 3:1.

Ent just kui tundus, et järvamaalaste vastupanu on murtud, tegid Paide leegionärid duubli kaks - Caprioli saatis teele nurgalöögi ja Gurrutxaga koksas selle väravasse. Veidi hiljem avanes Yann Michael Yaol ka suurepärane võimalus viigistamiseks, kuid ta ei suutnud värava eest korraliku löögini jõuda ning Sergei Lepmets tõrjus.

Närviline lõpp tõi kaasa ohtralt kollaseid kaarte ning neist kaks läksid Gurrutxagale, kes saadeti neljandal lisaminutil duši alla. Levadia hoidis edust hammastega kinni ning kolm punkti muutsid Premium liiga tiitliheitluse sisuliselt kahe hobuse võidujooksuks.

Protokoll:

17. augustil kell 19.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond 3:2 (1:0)
8. Rasmus Peetson, 70. Pavel Marin, 75. Nikita Andrejev - 67., 81. Mikel Gurrutxaga

Väravasöödud: 8., 75. Kirill Nesterov, 70. Dmitri Kruglov - 67., 81. Bruno Souza Caprioli
Hoiatused: 26. Maksim Podholjuzin, 37. Rasmus Peetson, 71. Jevgeni Ossipov, 85. Aleksandar Rogic, 86. Pavel Marin, 90+2. Sergei Lepmets - 89., 90+4. Mikel Gurrutxaga
Eemaldamine: 90+4. Mikel Gurrutxaga
Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.