VAATA JÄRELE! Kümnekesi jäänud Tammeka päästis üleminutite penaltist Maardu vastu viigipunkti (22)

Viimased kaks hooaega esiliiga võitnud Maardu Linnameeskond oli ka Premium liigas ülilähedal esimesele võidule, minnes Tartu Tammeka vastu kaks korda juhtima, kuid viimased pool tundi kümnekesi mängima pidanud Tammeka päästis viiendal lisaminutil penaltist 2:2 viigi.

Tammeka tegutses avapoolajal väga kahvatult ja teravamalt mänginud Maardu rünnakute loogilise jätkuna viis Esiliiga mullune suurim väravakütt Vitali Gussev nad 37. minutil juhtima. Tammeka peatreener Kaido Koppel tegi ühe vahetuse poolajal, tuues kaitsesse värske täienduse Frankline Okoye, ning teise 51. minutil, vahetades väljakule Martin Jõgi. Viimane suutis ka kohe ohtlik olla ning saatis kolm minutit hiljem mõnelt meetrilt väravasse Sander Kapperi tsenderduse.

Kauaks Tammekale rõõmu siiski ei jagunud, kuna 55. minutil sai Kevin Aloe esimese ning 62. minutil teise kollase kaardi, mis tähendas, et Tammeka pidi jätkama vähemuses. Sellest hoolimata jätkati ründamist, kuid 84. minutil saabus karistus - Gussev tegi paremal äärel pika soolo, pääses mööda otsajoont värava alla ning Tammeka kaitsja Akim Sairineni jalast maandus pall võrgus.

Viimane sõna jäi siiski kodumeeskonnale, sest neljandal lisaminutil kukutati karistusalas Tauno Tekko ja poolkaitsja realiseeris ise ka kindlalt penalti. See jäigi mängu viimaseks löögiks, mõlemad meeskonnad pidid leppima tabelisse kantava ühe punktiga.

Protokoll:

10. märtsil kell 13.00 Sepa staadionil

Tartu JK Tammeka - Maardu Linnameeskond  2:2 (0:1)
54. Martin Jõgi, 90+5. pen Tauno Tekko - 37. Vitali Gussev, 84. ov Akim Sairinen

Väravasöödud: 54. Sander Kapper, 90+5. x - 37. Nikita Brõlin, 84. Vitali Gussev
Hoiatused
: 46. Andre Paju, 55., 62. Kevin Aloe, 73. Sander Kapper, 77. Frankline Okoye - 29. Deniss Malov, 31. Alger Džumadil, 48. Vladislav Ogorodnik, 83. Kotaro Amemiya
Eemaldamine: 62. Kevin Aloe
Mänguolud: +2, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 313
Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Aron Härsing
Neljas kohtunik: Reelika Turi

Tammeka: Karl Johan Pechter, Mihkel Järviste, Akim Sairinen, Kevin Anderson (46. Frankline Okoye), Kevin Aloe, Reio Laabus, Tauno Tekko, Sten Reinkort, Andre Paju (51. Martin Jõgi), Sander Kapper (81. Artur Uljanov), Albert Prosa.
Varus: Carl Kaiser Kiidjärv, Frankline Okoye, Artur Uljanov, Martin Jõgi, Temari Nuuma, Joonas Kartsep, Daaniel Maanas.

Maardu: Ilja Kassjantšuk, Vadim Šalabai, Klimenti Boldõrev, Deniss Malov, Alger Džumadil, Nikita Brõlin (76. Vadim Aksjonov), Ilja Zelentsov, Vladislav Ogorodnik, Kotaro Amemiya, Sho Hayasaka, Vitali Gussev (90. Jaroslav Dmitrijev).
Varus: Artjom Jakovlev, Alan Mones, Deniss Kovtun, Vadim Aksjonov, Rain Aasmäe, Jaroslav Dmitrijev.

(2001:7d0:8142:b780:ad9.***)
Mõtlesin et teeks ühe mõnusa Premium Liiga vaatamise lõunaku, aga ennäe, esimese viie minutiga on pilt juba 4 korda kokku pannud. #Loobun
Osta   •
(2001:7d0:8b2d:e480:80d.***)
normaalne internet omale, noob.
js   •
(2001:1530:1010:bb1e:e9.***)
kuidas saab üks meeskond eesti kõrgliigas olla ilma eestlastest mängijateta? diskrimineerimine, šovinism. ei saa aru kuidas nii saab eestis tegutseda ja elada
To js   •
(37.157.104.***)
No racism please !
Kõik on võrdsed !!!
ASD   •
(2001:7d0:8a1f:3580:959.***)
Mis jama te ajate, et teil jookseb kokku stream? Ostke endale vähemalt kõige odavam kaabliga internet, millel on vähemalt 10mb download ja teil ei jookse koradgi see kokku. Ise 60mb download ja pole koradig kokku jooksnud ega ühtegi probleemi olnud
to ASD   •
(82.131.43.***)
100Mbit/s ja jookseb aeg-ajalt kokku - ka praegu mängu alguses kaks korda, pärast seda enam pole probleemi olnud. Mitte ühegi muu saidiga pole kunagi sellist jama.
(146.255.182.***)
Pole mingit ühenduse jama. FHD Netflix jookseb probleemideta ja õnnetu Soccerneti 720 HD kakub?
keskpärane kaitsja   •
ma vaatan Alo tv sd kvaliteedis ja ka ei mingit jama
To js   •
(37.157.99.***)
Kas kõik eesti elanikud, kellel pole eesti keelse nime nüüd mitte eestlased? Kõikedel mängijatel on eesti passid. Mõtle enne, kui hakkad kirjutama ja diskrimineerima ;) ilus mäng ja põnev algus! Õnnitlused nii Maardule, kui ka Tammekule 💪🏼
Vaataja   •
(37.157.103.***)
Kui teil hd kakub miks te sd peale ei pane?
(86.110.48.***)
saad ka ise aru, et see, et harjumaa meeskond on läbilõhki vene meeskond on arulage. selline segredeeritus ei ole normaalne. meeskond PEAB tegelema sellega, et kasvatada lõimumist. see, et elame koos ja peaasi et üksteisega kokku ei puutu ei ole jätkusuutlik. vb aastal 2004 oli see veel mõistetav aga aastal 2019 on see juba pahatahtlik klubijuhtimine.
To to to to   •
(2001:1530:1000:858d:1d.***)
Kuradi võimlemine siin käib? Enamus mehed räägivad täitsa okeilt maardu satsis ka eesti keelt, seega mida on ohkida? Flora u21 jms on 90% vene nimedega tüüpe täis, selles probleemi pole. Väga sümpaatne meeskond. Edu Maardule!
to tortonto   •
neela trammi jobani sotsiaaldemokraat
Maardulane   •
(91.129.96.***)
to to js • 3 h

Kuule, mees, Maardu on venelaste linn. Kust me peame oma Linna Meeskonnale eestlast hankima? Kas avalikul enampakkumisel, vä? Miks siis Tammiku meeskonnas 30% ei ole venelast, kui Eestis neid on 30%?
olen padu eestlane   •
(87.119.182.***)
Maardu mängis väga sümpaatselt. Tammeka sai pigem suhkamit. Mingit ekrelaadset alaarenenud vigase ajamist võiks mitte tampida siia palun!
Maardu näitab ilusti koha kätte miks võrreldes muu euroopaga on est premium liiga hetkel pardi pask, töö kõrvalt mehed loputavad premium liiga pikaaegseid keskmike. sama nagu gibraltari mehed kottisid florat. Palju kära vähe villa.
Go Maardu!
nonoh   •
(193.40.60.***)
Kuigi ma ei hakka seda veneteemat puudutama, siis mõnes asjas panen viimane kommentaator ikka korralikult puitu.

Öelda, et Tammeka sai "pigem suhkamit" on idiootne, kutid mängisid ju kohtuniku soovil vähemuses, pluss virutasid õnnetu omavärava. Nii et suhkamiandjad maardukad said ainult ühe väravaga hakkama. Seda ühemehelises eduseisus!

Teiseks, ka need pikaaegsed premium liiga keskmikud on mitmedki mehed töö kõrvalt, et sa teaks. Etnoh, mingi loputamine jms siin kontekstis kõlab sisutu ärplemisena. Miks seda vaja?
Adekvaatne   •
(2001:7d0:88c1:f880:7d2.***)
See venelaste teema tõesti lamp. Kindlasti ei ole Maardu v Transi kinnisidee venekeelseid vôi -nimelisi kokku kutsuda. Keeruliseks teeb asja lihtsalt see, et eesti poisid ei taha väga nendesse satsidesse astuda. Üllatav, ent samas vinge käik Meeritsalt ja Salistelt Narvasse minna. Ja samas Maardu eest intervjuu andnud kutt sai täitsa hästi keelega hakkama, rääkis arusaadavalt ja okei mõttega juttu.

Tammeka vs Maardu. Äge mäng oli. Muidugi Kaido Koppeli kommentaar, nagu show-d pakuti ja sellega ok, oli natuke madalatasemeline. Show jätku klubis teistele asjaosalistele teha. Rohkem oleks tahtnud kuulda mängust, miks ja kuidas. Maardu muidu mängis tublisti ning Soccerneti.ee ennustuses ütles ka keegi, et Maardu juustu ei pane, sest neil on olemas ründaja. Sulatōtt rààkis - Gussev oli hea, venna tal sai tribüünil palju rõõmustada.. mõeldes, et nr Tarval polnud ründajat ning Tulevikku vedas ka paar aastat tagasi tõustes Tamm üksinda. Samuti Laurits Pärnu LM-i.

Tammeka mäng jäi nadiks ning muidugi ootaks juba üle 10 aasta enamvähem stabiilselt 6.-7.kohale sõitnud meeskonnalt paremat mängu. Meeskond on mõne erandiga kogenud ning kokkumänginud. Milles asi? Taktika? Liiga rasked mängud preseasonil ehk nii suure pallivaldamisega mängus leiti end küna eest? + Aloe mängutamine, kui kuulduste kohaselt läinud nädalal kõigest ühest trennis osa võttis, on ka natuke naljakas. Vorm on ajutine, klass igavene, ent kutt pole siiski 34-aastane kogemustega legend. Jäi ilmselgelt jamaks...

Tammeka meeldib ning loodan, et oli see ainult aeglane sisseelamine hooaega, aga olgem ausad - mängust midagi head eriti kaasa pole võtta. Maardu hea ning ootan tulist võitlust püsimajäämise nimel. Ükski taveli teise poole võistkond surma ei saanud. Tulevik oli ok, Kalevil esimene poolaeg väga hea, Kure samuti okei. Äge hooaeg!

Tänan lugemast! Kritiseeri

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
Kristjan Jaak Kangur | 20 minutit näopeksu ja talutav kaotus Soomele – Eesti jalgpalli väärikuse uued mõõdupuud?