VAATA JÄRELE: Levadia alistas Tammeka, lepinguta Põhja-Makedoonia ründaja skooris teist mängu järjest (lisatud pildigalerii) (2)

Tallinna Levadia sai Taliturniiril teise võidu, kui alistas EJL-i jalgpallihallis Tartu Tammeka 3:0.

Levadia haaras juhtohjad 36. minutil, kui Tammeka puurilukk Carl Kaiser Kiidjärv puterdas Frank Liivaku tsenderduse ning esimesena oli jaol äsja Levadiaga kaheaastase lepingu sõlminud Ernest Agyiri, kes skoori avas. Levadia suurendas eduseisu 60. minutil, kui Trevor Elhi purjetas karistusalasse, kus leidis Strahinja Krstevski, kes ei eksinud. Seitse minutit hiljem säras suurepärase sööduga pikakasvuline keskkaitsja Luka Lukovic, kes riputas palli üle Tammeka kaitseliini, kuhu oli jooksnud Artjom Komlov, kes realiseeris olukorra külma närviga.

Tammeka lõpetas mängu kümnekesi, sest teisel poolajal vahetusest sekkunud Aleksandr Kuhharev sai kaks kollast kaarti ja eemaldati kümmekond minutit enne lõpuvilet. Tammeka algkoosseisu kuulus kodumaale naasnud Taijo Teniste. Levadia särgis käisid väljakul kõik leegionärid, sealhulgas Põhja-Makedoonia ründaja Krstevski, kes on veel lepinguta.

Taliturniiri esimeses mängus Nõmme Kalju 3:1 alistanud Tallinna Levadia on nüüd kogunud kaks võitu ja löönud kuus väravat. Mõlemad kohtumised kaotanud Tartu Tammekal on väravatearve avamata, sest avamängus jäädi 0:7 alla Paide Linnameeskonnale.