VAATA JÄRELE: Lepistu iluvärav aitas kümnemehelisel Levadial Transilt viigi kätte saada (vaata galeriid!) (1)

Taliturniiril oma viimase mängu pidanud Narva Trans ja Tallinna Levadia leppisid 1:1 viiki. Levadia mängis seejuures pea terve kohtumise arvulises vähemuses.

Mäng algas kohe tuliselt, kui Transi testitav Nurlan Novruzov tegi selja tagant küünilise vea Levadia äärekaitsjale Trevor Elhile. Vastase peale vihastanud Elhi reageeris käelöögiga, mis küll Novruzovit ei tabanud, kuid peakohtunikul Kristo Tohveril ei jäänud üle muud kui näidata Elhile punast kaarti ning Levadia jäi juba 4. minutil vähemusse.

Skoori avas teise poolaja alguses Transist lepingut jahtiv Roman Sobtšenko, kes oma väljakupoolelt saadud pika söödu osavalt Sergei Lepmetsa selja taha suunas. Viigi seadis aga 70. minutil jalule Brent Lepistu, kes keerutas karistusala küljejoonelt palli Transi värava tagumisse ristnurka.

Trans jäigi seega Taliturniiril võiduta, lüües viie mänguga ainult kaks väravat, endale lasti aga lüüa kümme. Parandamisruumi jagub ka kontrollmänge Türgi treeninglaagriga jätkaval Levadial, kelle saldosse jäi Taliturniirilt vaid üks võit.