06

05.2024

13:12

5 vs. 5 turniiri kolmandal etapil selgusid meeste ja naiste parimad

Pühapäeval, 5. mail toimus Tartus Tamme kunstmuruväljakul 5 vs. 5 võistlussarja kolmas etapp, kus meeste arvestuses võidutses FC TRT77/HypoCredit. Naiste parim oli Puhja Spordiklubi.

Mõlemas arvestuses osales kokku seitse võistkonda ning võistluspäeval jooksis väljakule 117 mängijat. Naiste arvestuses mängisid kõik võistkonnad omavahel korra läbi ning lõplik paremusjärjestus selgus vastavalt mängudes kogutud punktidele. Meeste võistkonnad olid jagatud kahte alagruppi ning vastavalt tulemustele järgnesid alagrupikohtumistele kohamängud, kus kohtusid omavahel kummagi alagrupi esimesed, teised ja kolmandad meeskonnad.

Naiste arvestuses teenis esikoha Puhja Spordiklubi, kes kogus kuuest mängust viis võitu ning ühe viigi. Võitjanaiskond sai kirja 16 punkti, teisele kohale platseerunud SK Tünamo jäi Puhjast vaid kolme punkti kaugusele. Viimase pjedestaalikoha napsas endale FC Elva naiskond. Esikolmikule järgnesid Electra Must, FC Räpina Naised, KadRak United ja Electra Valge.

Puhja SK mängis koosseisus: Ave Kütter, Kerli Pallon, Piret Põltsama, Sabina Kraineva, Laura Neeme, Lii Neeme, Kristel Tihhomirov ja Kairit Arrak.

Meeste arvestuses võidutses FC TRT77/HypoCredit, kes teenis alagrupikohtumistes kolmest mängust kolm võitu ning sai finaalis 3:1 jagu Lähte Unitedist. Kolmandana lõpetas JK Elva Seikluspark/Patmari meeskond. Veel osalesid FC Jõgeva Evelyn, FCT Titans, Põlva Dünamo ja Fc Korobka .

FC TRT77/HypoCredit mängis koosseisus: Teet Arukaev, Kaspar Uustal, Martin Järvet, Kristjan-Mark Kägu, Simon Kuldar Mann, Lauri Värv, Sander Soosaar, Marko Paavilainen, Karl Kukke, Toomas Paavilainen ja Denis Tatochenko.

Turniiri toetasid A. Le Coq, Corny ja Sportland.

Järgmine 5 vs. 5 turniiri etapp toimub 16. juunil Tallinnas Nike Arenal. Registreerimine algab 2. juunil. Täpsema info registreerimise ja turniiri kohta leiab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.

Pildil meeste arvestuses esikoha teeninud FC TRT77/HypoCredit. Foto: Eesti Jalgpalli Liit