24

09.2017

10:06

VIDEOD: Tammeka lõi ühe, Levadia kolm, intervjuud

Premium liiga 31. voorus kohtusid Kadriorus Tallinna Levadia ja Tartu Tammeka. Kuigi Tartu klubi suutis kohtumist juhtima minna, võttis lõpuks 3:1 võidu Levadia.

Skoori avas esimese poolaja lisaminutil Sander Kapper, kes suutis pika spurdi järel üle mängida Maksim Podholjuzini ja lüüa palli Sergei Lepmetsa selja taha.

Kohe teise kolmveerandtunni alguses tõi Rimo Hunt aga tabloole viiginumbrid, kui lõi latist tagasipõrkunud palli väravasse. Levadia juhtvärav sündis 77. minutil läbi Mark Oliver Roosnupu jala, kes saatis nurgalöögijärgsest olukorrast palli võrku. Mängu lõppseisu vormistas kaks minutit enne normaalaja lõppu Nikita Andreev.

Vaata videokokkuvõttest mängu väravaid ja parimaid hetki. Lisaks mängujärgsed intervjuud Roosnupu ja Tammeka peatreeneri Kaido Koppeliga.