KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC SOCCERNET (2013)
Esindaja: Päärn Volk (tel. 5211280)
Raimo Nõu (tel. 5102219)
Treener:
Koduväljak: Wismari staadion
Koduväljaku aadress: Wismari 15a, Tallinn
Internet: fc.soccernet.ee
Email: fc@soccernet.ee
Põhimeeskond:Kassisaba FC Igiliikur

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm oranž must valge
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm sinine sinine sinine
1. varuvorm
2. varuvorm

1RAarma, Sven9930.06.1985EestiETM
2RHallang, Erki508.09.1978EestiETM
3PKHeinsoo, Alari3029.05.1989EestiETM
4PKJuhanson, Indrek2110.12.1987EestiETM
5PKKampura, Veiko1903.11.1985EestiETM
6KKarjane, Ken302.12.1987EestiETM
7RKarjane, Kenneth1528.07.1993EestiETM
8KKarjane, Raido4402.06.1989EestiETM
9KKask, Alvin3528.01.1987EestiETM
10PKKaskla, Kristjan3415.08.1989EestiETM
11KKibus, Siim1604.05.1983EestiETM
12RKink, Eiko2323.10.1987EestiETM
13RKipper, Lauri2526.03.1987EestiETM
14KKukk, Imre3818.11.1988EestiETM
15PKKurnim, Egon1115.08.1979EestiETM
16PKKutser, Kristjan2917.12.1985EestiETM
17PKLaanus, Martin813.05.1988EestiETM
18PKLõhmus, Tõnis3229.08.1982EestiETM
19PKNigols, Jarmo2707.06.1987EestiETM
20KNurk, Tõnis410.07.1983EestiETM
21RNõu, Raimo1003.11.1979EestiETM
22VVSpitsõn, Janari129.05.1976EestiETM
23KTagasaar, Margus1719.08.1985EestiETM
24KTomberg, Pärtel8704.11.1987EestiETM
25KTšeremenin, Andrian701.12.1977EestiETM
26VVTäll, Raldo1203.10.1992EestiETM
27PKVallimägi, Heins608.08.1987EestiETM
28RVolk, Päärn921.12.1980EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Erm, Egert21921
Lõhmus, Tõnis21921
Kurnim, Egon21719
Tagasaar, Margus21517
Tšeremenin, Andrian11617
Nigols, Jarmo21416
Aarma, Sven01515
Karjane, Kenneth11415
Vallimägi, Heins01414
Kampura, Veiko21113
Kukk, Imre21113
Kutser, Kristjan21113
Spitsõn, Janari21012
Heinsoo, Alari01212
Nõu, Raimo11112
Kipper, Lauri01111
Kaskla, Kristjan01111
Karjane, Ken11011
Volk, Päärn1910
Laanus, Martin01010
Karjane, Raido01010
Nurk, Tõnis189
Juhanson, Indrek268
Kibus, Siim055
Kink, Eiko112
Kool, Reimo011
Hallang, Erki011
Täll, Raldo011
Kask, Alvin011
NimiKarikasLiigadKokku
Erm, Egert18014461626
Lõhmus, Tõnis10614291535
Tagasaar, Margus18012151395
Tšeremenin, Andrian9012881378
Aarma, Sven012571257
Nigols, Jarmo13510641199
Kampura, Veiko1809451125
Kurnim, Egon1559631118
Spitsõn, Janari1808391019
Karjane, Ken90819909
Laanus, Martin0900900
Kutser, Kristjan135751886
Karjane, Raido0855855
Karjane, Kenneth29787816
Vallimägi, Heins0811811
Juhanson, Indrek180540720
Nõu, Raimo61593654
Heinsoo, Alari0630630
Kipper, Lauri0596596
Volk, Päärn74391465
Nurk, Tõnis90358448
Kukk, Imre90331421
Kibus, Siim0395395
Kaskla, Kristjan0319319
Kink, Eiko2590115
Täll, Raldo09090
Hallang, Erki04545
Kask, Alvin04545
Kool, Reimo088
NimiKarikasLiigadKokku
Kipper, Lauri088
Vallimägi, Heins066
Erm, Egert055
Aarma, Sven044
Nigols, Jarmo044
Laanus, Martin044
Lõhmus, Tõnis033
Karjane, Kenneth022
Kampura, Veiko011
Kukk, Imre011
Kurnim, Egon011
Nurk, Tõnis011
Juhanson, Indrek011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Kutser, Kristjan033
Lõhmus, Tõnis033
Kipper, Lauri022
Nigols, Jarmo022
Laanus, Martin022
Kaskla, Kristjan022
Aarma, Sven022
Kibus, Siim011
Kurnim, Egon011
Erm, Egert011
Tšeremenin, Andrian011
NimiKarikasLiigadKokku
Lõhmus, Tõnis011
 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.