KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FC ELVA II (2013)
Esindaja: Marek Naaris (tel. 5216916)
Veiko Haan (tel. 5288330)
Treener: Veiko Haan (tel. 528 8330)
Koduväljak: Elva linnastaadion
Koduväljaku aadress: Tartu mnt.12, Elva
Internet: www.fcelva.ee
Email: fcelva@fcelva.ee
Põhimeeskond:FC Elva

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Valge Roheline Punane
1. varuvorm Punane Roheline Punane
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Roheline Must Punane
1. varuvorm
2. varuvorm

1RAlekõrs, Ott11.05.1997EestiKTMETM
2KBõkarev, Andres15.02.1987EestiETM
3PKHainla, Egert01.02.1997EestiKTMETM
4Ivaste, Anti23.10.1997EestiKTMETM
5KJudin, Gennadi15.01.1996EestiETM
6PKKaldmäe, Argo16.07.1987EestiETM
7KKäos, Kris07.05.1997EestiKTMETM
8VVLeppik, Ergo31.05.1995EestiKTMETM
9VVLõhmus, Artur17.04.1997EestiKTMETM
10Mark, Karl28.08.1996EestiKTMETM
11KMekk, Kaimar29.08.1996EestiETM
12PKMoorast, Kristjan13.05.1987EestiETM
13RPõldmaa, Karl-Markkus08.06.1996EestiETM
14KSarapuu, Miko19.04.1987EestiETM
15KSikk, Markus11.02.1997EestiKTMETM
16Tigane, Karl-Kristohpher20.12.1996EestiETM
17Toom, Christopher05.02.1998EestiKTMETM
18RVeesaar, Kermo08.03.1997EestiKTMETM
19Vorobjovski, Raido09.05.1998EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Käkk, Oliver01818
Puusalu, Kerdo01818
Bõkarev, Andres01717
Alev, Gen01616
Kaldmäe, Argo01515
Judin, Gennadi01515
Sikk, Rasmus01414
Kumberg, Kristjan01414
Lõhmus, Artur01313
Teemant, Sten01313
Põldmaa, Karl-Markkus01313
Kiho, Silver01010
Soonberg, Evert01010
Altsaar, Andris088
Mekk, Gero088
Vorobjovski, Raido088
Alekõrs, Ott077
Mark, Karl077
Frei, Paul-Feliks077
Moorast, Kristjan077
Toom, Christopher077
Mekk, Kaimar066
Käos, Kris055
Sikk, Markus044
Ivaste, Anti033
Leppik, Ergo033
Tigane, Karl-Kristohpher033
NimiKarikasLiigadKokku
Käkk, Oliver016201620
Bõkarev, Andres015011501
Puusalu, Kerdo014781478
Sikk, Rasmus011981198
Alev, Gen011101110
Põldmaa, Karl-Markkus010311031
Lõhmus, Artur0977977
Kumberg, Kristjan0975975
Teemant, Sten0939939
Kaldmäe, Argo0821821
Kiho, Silver0779779
Judin, Gennadi0767767
Soonberg, Evert0649649
Moorast, Kristjan0584584
Mark, Karl0584584
Toom, Christopher0562562
Frei, Paul-Feliks0495495
Mekk, Gero0482482
Käos, Kris0450450
Vorobjovski, Raido0436436
Altsaar, Andris0345345
Alekõrs, Ott0277277
Sikk, Markus0210210
Leppik, Ergo0187187
Mekk, Kaimar0108108
Ivaste, Anti08888
Tigane, Karl-Kristohpher06767
NimiKarikasLiigadKokku
Bõkarev, Andres055
Põldmaa, Karl-Markkus044
Soonberg, Evert033
Puusalu, Kerdo033
Frei, Paul-Feliks022
Käos, Kris011
Teemant, Sten011
Käkk, Oliver011
Mekk, Gero011
Kumberg, Kristjan011
Tigane, Karl-Kristohpher011
Alev, Gen011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Puusalu, Kerdo055
Bõkarev, Andres044
Põldmaa, Karl-Markkus022
Sikk, Rasmus011
Soonberg, Evert011
Altsaar, Andris011
Alev, Gen011
Teemant, Sten011
Mark, Karl011
Mekk, Gero011
Käkk, Oliver011
Mekk, Kaimar011
Judin, Gennadi011
Kiho, Silver011
NimiKarikasLiigadKokku
Bõkarev, Andres011
Põldmaa, Karl-Markkus011
 





 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.