KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
KIVIõLI FC IRBIS II (2013)
Esindaja: Erik Šteinberg (tel. 55634811)
Treener: Andrei Moskaljov (tel. 5330 2599)
Koduväljak: Kiviõli linnastaadion
Koduväljaku aadress: Spordi 9, Kiviõli
Internet: www.fcirbis.ee/
Email: fcirbis@gmail.com

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge/sinine sinine valge/sinine
1. varuvorm punane sinine sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranzh must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1Afonin, Jevgeni20.09.1988EestiKTMETM
2Andrejev, Roman17.06.1988EestiETM
3Burov, Sergei15.08.1983ETM
4Dosžanov, Marat01.10.1990MääratlemataKTMETM
5Drozdev, Ilja13.01.1986ETM
6Fjodorov, Oleg25.02.1982EestiETM
7Jakovlev, Ilja06.07.1980MääratlemataETM
8Kondratjev, Pavel13.08.1974ETM
9Kozlov, Roman30.12.1989EestiETM
10Kudep, Roman21.10.1996EestiKTMETM
11Kurotškin, Aleksei24.05.1977ETM
12Miller, Vadim22.08.1988EestiETM
13Nazarov, Andrei18.09.1988-ETM
14Nikitin, Nikita29.06.1989-ETM
15Orlov, Anton31.10.1984ETM
16Rubtsov, Konstantin17.06.1977MääratlemataETM
17Rätsep, Ervin27.03.1993EestiKTMETM
18Sedov, Aleksei17.09.1985EestiETM
19Sidorov, Aleksey12.10.1990VenemaaKTMETM
20Sojunen, Aleksandr06.07.1990-ETM
21Šišov, Sergei10.09.1977-ETM
22Zabelin, Oleg23.05.1977VeneETM
23Vostokov, Igor30.10.1985-ETM
NimiKarikasLiigadKokku
Zabelin, Oleg12122
Jakovlev, Ilja01717
Afonin, Jevgeni11617
Sidorov, Aleksey11516
Rubtsov, Konstantin11415
Rätsep, Ervin01515
Šišov, Sergei11415
Drozdev, Ilja11415
Nikitin, Nikita01313
Miller, Vadim01111
Fjodorov, Oleg01111
Vostokov, Igor11011
Sedov, Aleksei11011
Kozlov, Roman01111
Kurotškin, Aleksei01111
Sojunen, Aleksandr1910
Andrejev, Roman1910
Orlov, Anton01010
Moskaljov, Andrei1910
Dosžanov, Marat189
Šteinberg, Erik178
Kudep, Roman077
Nazarov, Andrei066
Makarov, Aleksandr145
Kondratjev, Pavel055
Smetanin, Anton022
Burov, Sergei011
NimiKarikasLiigadKokku
Zabelin, Oleg9018531943
Afonin, Jevgeni9013561446
Sidorov, Aleksey9013061396
Rubtsov, Konstantin9011041194
Jakovlev, Ilja011851185
Drozdev, Ilja4510601105
Nikitin, Nikita010801080
Rätsep, Ervin010441044
Kurotškin, Aleksei0973973
Vostokov, Igor77863940
Moskaljov, Andrei90810900
Šišov, Sergei13870883
Andrejev, Roman90780870
Sedov, Aleksei45768813
Miller, Vadim0787787
Sojunen, Aleksandr23702725
Šteinberg, Erik90630720
Dosžanov, Marat90615705
Fjodorov, Oleg0614614
Nazarov, Andrei0495495
Makarov, Aleksandr90360450
Orlov, Anton0416416
Kudep, Roman0365365
Kozlov, Roman0316316
Kondratjev, Pavel0305305
Smetanin, Anton0150150
Burov, Sergei09090
NimiKarikasLiigadKokku
Sidorov, Aleksey066
Šteinberg, Erik134
Rätsep, Ervin044
Makarov, Aleksandr033
Vostokov, Igor123
Sedov, Aleksei033
Afonin, Jevgeni022
Orlov, Anton022
Andrejev, Roman011
Jakovlev, Ilja011
Dosžanov, Marat011
Moskaljov, Andrei101
Kudep, Roman011
Zabelin, Oleg011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Afonin, Jevgeni123
Miller, Vadim022
Moskaljov, Andrei022
Andrejev, Roman022
Jakovlev, Ilja011
Smetanin, Anton011
Zabelin, Oleg011
Rätsep, Ervin011
Sedov, Aleksei011
NimiKarikasLiigadKokku
Kudep, Roman011
 





 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.