KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC PUUMA (2013)
Esindaja: Dmitri Klimov (tel. 5076728)
Vitali Kobašov (tel. 53947979)
Treener: Vitali Kobašov
Koduväljak: Wismari staadion
Koduväljaku aadress: Wismari 15a, Tallinn
Internet: www.fcpuuma.ee
Email: info@fcpuuma.ee
Duubel:JK Kaitseliit Kalev

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must-valge Valge Valge
1. varuvorm Roosa Must Must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Neoonroheline Must Must
1. varuvorm Oranž Must Valge
2. varuvorm

1Agruzov, Roman12.09.1991EestiETM
2Apalinski, Pavel28.10.1982ETM
3Berzinš, Vsevolods16.03.1993LätiKTMETM
4Boldõrev, Aleksandr30.11.1984EestiETM
5Dmitriev, Yaroslav25.06.1988veneETM
6Dubinin, Mark28.03.1994Venemaa
7Fadejev, Aleksander03.12.1996EestiKTMETM
8Filimonov, Aleksei19.07.1993EestiKTMETM
9Helaia, Šalva07.03.1996EestiETM
10Jetskalo, Nikita29.12.1995EestiETM
11Kaljurand, Oleg29.01.1986EestiETM
12Karpõtšev, Aleksandr16.08.1982EestiETM
13Kisel, Ilja14.01.1991VenemaaETM
14Kurlõtškin, Valeri16.09.1992EestiKTMETM
15Lõsanov, Anatoli19.05.1986MääratlemataETM
16Lõsanov, Nikolai09.05.1983MääratlemataETM
17Makarenkov, Juri07.02.1997EestiETM
18Mališ, Maksim01.02.1996EestiETM
19Mamedov, Rameš30.01.1983-ETM
20Mõškovski, Stanislav11.08.1996EestiKTMETM
21Pankevitšjus, Arvidas16.01.1997EestiKTMETM
22Ratnikov, Eduard13.09.1983EestiETM
23Romanov, Jevgeni15.01.1987EestiETM
24Sinyavskiy, Vlasiy27.11.1996EestiETM
25Stepanov, Nikita23.03.1997EestiETM
26Tšvertko, Vladimir22.02.1996EestiKTMETM
27Ussov, Ilja10.04.1997EestiETM
28Velichko, Artem19.03.1996VenemaaETM
29Vinogradov, Kirill05.06.1992MääratlemataKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Filimonov, Aleksei33437
Mamedov, Rameš33437
Boldõrev, Aleksandr33336
Vinogradov, Kirill33336
Kurlõtškin, Valeri33134
Kisel, Ilja23133
Lõsanov, Anatoli32932
Romanov, Jevgeni22830
Apalinski, Pavel22729
Lõsanov, Nikolai22527
Dubinin, Mark22527
Sinyavskiy, Vlasiy22426
Pankevitšjus, Arvidas32124
Kaljurand, Oleg21618
Helaia, Šalva01313
Agruzov, Roman21113
Dmitriev, Yaroslav01212
Marin, Pavel01111
Velichko, Artem01010
Berzinš, Vsevolods099
Karpõtšev, Aleksandr358
Ussov, Ilja055
Ljahhovetski, Vladimir033
Tšvertko, Vladimir123
Ratnikov, Eduard033
Matso, Robert022
Stepanov, Nikita022
Makarenkov, Juri022
Bilinski, Sergei022
Jetskalo, Nikita011
Kuznetsov, Anton011
Hinn, Marko011
Mikkelsaar, Magnar011
Fadejev, Aleksander011
Parpauts, Dmitri011
NimiKarikasLiigadKokku
Boldõrev, Aleksandr27029703240
Mamedov, Rameš27028593129
Vinogradov, Kirill27028083078
Kurlõtškin, Valeri27027903060
Kisel, Ilja18027452925
Romanov, Jevgeni13522402375
Lõsanov, Anatoli27020542324
Filimonov, Aleksei18821102298
Lõsanov, Nikolai14620142160
Apalinski, Pavel14619842130
Dubinin, Mark10418431947
Kaljurand, Oleg15813741532
Sinyavskiy, Vlasiy12414061530
Pankevitšjus, Arvidas11612621378
Dmitriev, Yaroslav010231023
Marin, Pavel0783783
Karpõtšev, Aleksandr225362587
Berzinš, Vsevolods0528528
Agruzov, Roman64368432
Helaia, Šalva0355355
Velichko, Artem0241241
Ratnikov, Eduard0225225
Ussov, Ilja0181181
Bilinski, Sergei0180180
Stepanov, Nikita0180180
Ljahhovetski, Vladimir0175175
Tšvertko, Vladimir34119153
Kuznetsov, Anton09090
Hinn, Marko09090
Parpauts, Dmitri06868
Makarenkov, Juri06262
Mikkelsaar, Magnar05959
Fadejev, Aleksander05757
Matso, Robert03535
NimiKarikasLiigadKokku
Lõsanov, Nikolai11011
Lõsanov, Anatoli549
Filimonov, Aleksei538
Apalinski, Pavel268
Marin, Pavel044
Dubinin, Mark033
Vinogradov, Kirill213
Kurlõtškin, Valeri123
Pankevitšjus, Arvidas112
Mamedov, Rameš011
Sinyavskiy, Vlasiy011
Dmitriev, Yaroslav011
Karpõtšev, Aleksandr011
Ussov, Ilja011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Lõsanov, Anatoli1910
Lõsanov, Nikolai1910
Apalinski, Pavel1910
Kurlõtškin, Valeri099
Kaljurand, Oleg088
Mamedov, Rameš055
Kisel, Ilja055
Filimonov, Aleksei055
Dubinin, Mark044
Pankevitšjus, Arvidas044
Romanov, Jevgeni033
Dmitriev, Yaroslav033
Helaia, Šalva022
Agruzov, Roman202
Karpõtšev, Aleksandr112
Boldõrev, Aleksandr022
Ljahhovetski, Vladimir011
Sinyavskiy, Vlasiy011
Bilinski, Sergei011
Vinogradov, Kirill011
Velichko, Artem011
Marin, Pavel011
NimiKarikasLiigadKokku
Dubinin, Mark033
Lõsanov, Nikolai022
Lõsanov, Anatoli022
Mamedov, Rameš011
Boldõrev, Aleksandr011
Apalinski, Pavel011
Dmitriev, Yaroslav011
Kurlõtškin, Valeri011
Agruzov, Roman101
 







 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.