KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VäNDRA JK VAPRUS II (2013)
Esindaja: Silver Kurg (tel. 58091959)
Treener: Ranet Lepik (tel. 5845 4904)
Koduväljak: Vändra staadion
Koduväljaku aadress: Kalda 6,Vändra
Internet: www.jkvandra.ee
Email: klubi@jkvandra.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline must roheline
1. varuvorm must must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roosa must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1Aasmaa, Ats12.12.1992EestiETM
2Ambos, Sirmo03.08.1987EestiKTMETM
3VVFeldman, Rauno20.04.1996EestiKTMETM
4Hansen, Sten04.11.1995EestiKTMETM
5Ilves, Priit17.11.1994EestiETM
6Jõulu, Jaanus23.08.1990EestiKTMETM
7Jürgenstein, Mihkel11.04.1995EestiKTMETM
8Jürgenstein, Siim15.01.1993EestiETM
9VVKaas, Fred02.05.1996EestiKTMETM
10VVKivistik, Gert03.12.1995EestiKTMETM
11Kontus, Rein24.03.1989EestiKTMETM
12Kurg, Silver17.05.1980EestiETM
13Lind, Elvis10.04.1992EestiETM
14Madisson, Ott05.03.1990EestiETM
15Pankov, Karmo25.07.1989EestiETM
16Põder, Indres31.12.1989EestiKTMETM
17Sergejev, Keit23.05.1994EestiETM
18Silling, Sander14.01.1996EestiETM
19Stokkeby, Raul07.11.1996EestiKTMETM
20Tarkiainen, Egert14.12.1995EestiKTMETM
21Vesselov, Richard04.09.1995EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Jõulu, Jaanus02020
Hansen, Sten01919
Tarkiainen, Egert01919
Ambos, Sirmo01717
Ilves, Priit01616
Kontus, Rein01616
Stokkeby, Raul01515
Silling, Sander01414
Jürgenstein, Siim01313
Vesselov, Richard01212
Pankov, Karmo01111
Sergejev, Keit01010
Vaakmann, Maigo099
Lind, Elvis099
Valma, Jaagup088
Lukka, Marco088
Madisson, Ott077
Aasmaa, Ats055
Kaas, Fred044
Lepik, Ranet044
Teetsmann, Toivo033
Vesselov, Alfred033
Feldman, Rauno033
Naano, Hans033
Midenbritt, Taavi033
Kurg, Silver033
Sults, Egert033
Jürgenstein, Mihkel022
Ojala, Artur022
Mangusson, Toomas022
Kaas, Gerth011
Põldemaa, Veiko011
Eier, Toomas011
Põder, Indres011
Anderson, Chris011
Ojala, Oliver011
NimiKarikasLiigadKokku
Jõulu, Jaanus017951795
Ambos, Sirmo014521452
Kontus, Rein014401440
Hansen, Sten012941294
Stokkeby, Raul012101210
Ilves, Priit0987987
Silling, Sander0969969
Vesselov, Richard0946946
Jürgenstein, Siim0919919
Vaakmann, Maigo0810810
Valma, Jaagup0720720
Lind, Elvis0717717
Pankov, Karmo0707707
Tarkiainen, Egert0680680
Lukka, Marco0665665
Madisson, Ott0580580
Sergejev, Keit0573573
Lepik, Ranet0360360
Midenbritt, Taavi0270270
Vesselov, Alfred0270270
Sults, Egert0234234
Feldman, Rauno0233233
Naano, Hans0232232
Kurg, Silver0225225
Kaas, Fred0213213
Teetsmann, Toivo0206206
Ojala, Artur0180180
Mangusson, Toomas0176176
Aasmaa, Ats0146146
Jürgenstein, Mihkel0106106
Eier, Toomas09090
Kaas, Gerth09090
Põldemaa, Veiko09090
Anderson, Chris09090
Põder, Indres08080
Ojala, Oliver04545
NimiKarikasLiigadKokku
Jõulu, Jaanus01010
Madisson, Ott077
Lind, Elvis055
Lukka, Marco033
Valma, Jaagup033
Sergejev, Keit022
Mangusson, Toomas022
Kontus, Rein022
Pankov, Karmo011
Vaakmann, Maigo011
Jürgenstein, Mihkel011
Ambos, Sirmo011
Tarkiainen, Egert011
Kurg, Silver011
Kaas, Fred011
Ojala, Oliver011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Hansen, Sten022
Kontus, Rein022
Madisson, Ott022
Ambos, Sirmo011
Jõulu, Jaanus011
Sergejev, Keit011
Vaakmann, Maigo011
Pankov, Karmo011
Stokkeby, Raul011
NimiKarikasLiigadKokku
 







 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.