KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC FLORA III (2012)
Esindaja: Jaak Prints (tel. +372 56643758)
Treener: Pelle Pohlak (tel. 6079195)
Koduväljak: Sportland Arena
Koduväljaku aadress: Asula 4c, Tallinn
Internet: www.fcflora.ee
Email: fcflora@fcflora.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge roheline
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm must must must
2. varuvorm

1Alizade, Azad07.10.1996EestiETM
2Astur, Maikel17.01.1996EestiETM
3Juha, Joosep05.09.1996EestiETM
4Jürgenson, Kristjan09.01.1996EestiKTMETM
5Keert, Kalev Gustav01.08.1996EestiETM
6Klemmer, Ats24.11.1996EestiKTMETM
7Murd, Martin Verner08.08.1994EestiKTMETM
8Nurmsaar, Martin05.06.1995EestiKTMETM
9Paavo, Tõnu14.10.1996EestiETM
10Rebane, Karl Henri20.08.1994EestiKTMETM
11Sappinen, Rauno23.01.1996EestiKTMETM
12Siim, Juhan Jograf22.04.1996EestiETM
13Sinisalu, Sten04.02.1996EestiETM
14Sui, Marc Enri28.02.1996EestiKTMETM
15Sõrmus, Silver18.07.1996EestiETM
16Treubladt, Kaarel11.05.1994EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Wahl, Gregor02323
Arus, Andre02323
Noode, Juhan02323
Paavo, Tõnu02121
Keert, Kalev Gustav02020
Tõnus, Dan02020
Nurmsaar, Martin01717
Sinisalu, Sten01717
Saliste, Joseph01616
Juha, Joosep01616
Murd, Martin Verner01515
Karofeld, Magnus01414
Siim, Juhan Jograf01414
Sappinen, Rauno01212
Knjazev, Dmitri01111
Sõrmus, Silver01111
Jürgenson, Kristjan01010
Alizade, Azad01010
Astur, Maikel099
Lootus, Sander088
Lillemets, Kert077
Klemmer, Ats077
Tülp, Kevin066
Gurnik, Vadim055
Gavrilov, Juri055
Arike, Kevin044
Kubber, Erkki044
Sobtšenko, Roman033
Leokin, Raido033
Aloe, Kevin033
Karpov, Raiko022
Leokin, Rando011
Lepistu, Brent011
Lepik, Sander011
Reitalu, Karl Johann011
Sui, Marc Enri011
Reinberg, Gert011
Maar, Karl Ivar011
Vent, Erik011
NimiKarikasLiigadKokku
Noode, Juhan018301830
Arus, Andre017871787
Paavo, Tõnu015391539
Tõnus, Dan014631463
Wahl, Gregor014521452
Sinisalu, Sten013761376
Keert, Kalev Gustav013531353
Saliste, Joseph012301230
Karofeld, Magnus012261226
Murd, Martin Verner011211121
Juha, Joosep010041004
Knjazev, Dmitri0841841
Sappinen, Rauno0817817
Siim, Juhan Jograf0797797
Nurmsaar, Martin0771771
Lootus, Sander0691691
Alizade, Azad0642642
Jürgenson, Kristjan0636636
Klemmer, Ats0574574
Sõrmus, Silver0565565
Lillemets, Kert0508508
Gurnik, Vadim0450450
Tülp, Kevin0440440
Gavrilov, Juri0405405
Astur, Maikel0380380
Kubber, Erkki0315315
Leokin, Raido0247247
Arike, Kevin0234234
Aloe, Kevin0208208
Sobtšenko, Roman0193193
Karpov, Raiko0180180
Lepik, Sander09090
Maar, Karl Ivar09090
Sui, Marc Enri09090
Leokin, Rando05858
Reitalu, Karl Johann04545
Vent, Erik04545
Lepistu, Brent04545
Reinberg, Gert022
NimiKarikasLiigadKokku
Knjazev, Dmitri01212
Sappinen, Rauno099
Wahl, Gregor077
Alizade, Azad066
Juha, Joosep055
Saliste, Joseph055
Keert, Kalev Gustav044
Siim, Juhan Jograf033
Gavrilov, Juri033
Noode, Juhan033
Paavo, Tõnu033
Sobtšenko, Roman033
Lillemets, Kert022
Karpov, Raiko022
Leokin, Rando022
Nurmsaar, Martin022
Lootus, Sander011
Tülp, Kevin011
Astur, Maikel011
Tõnus, Dan011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Sinisalu, Sten044
Arus, Andre022
Siim, Juhan Jograf022
Noode, Juhan022
Lillemets, Kert011
Keert, Kalev Gustav011
Leokin, Raido011
Paavo, Tõnu011
Jürgenson, Kristjan011
Aloe, Kevin011
Sõrmus, Silver011
Sobtšenko, Roman011
Nurmsaar, Martin011
Murd, Martin Verner011
Tõnus, Dan011
Saliste, Joseph011
Klemmer, Ats011
Wahl, Gregor011
NimiKarikasLiigadKokku
 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.