KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
SUURE-JAANI UNITED (2013)
Esindaja: Sergei Vassiljev (tel. 51913293)
Kaido Heinsalu (tel. 53446056)
Treener: Sergei Vassiljev
Koduväljak: Suure-Jaani Gümnaasiumi staadion
Koduväljaku aadress: Lembitu pst. 19, Suure-Jaani
Internet: https://www.facebook.com/SK-Suure-Jaani-United-174860255907601/
Email: suurejaaniunited@gmail.com

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane must valge
1. varuvorm sinine must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranz must must
1. varuvorm kollane must must
2. varuvorm

1Endrekson, Kristjan11.05.1978EestiETM
2Freiberg, Freddy01.11.1996EestiETM
3VasKGolovko, Aleksandr3919.10.1988LeeduETM
4PKHeinsalu, Kaido2128.03.1982EestiETM
5Hiiemäe, Sander09.11.1997EestiETM
6Jaansoo, Kristo18.04.1997EestiETM
7KJaeski, Reino4316.11.1992EestiETM
8VVJoandi, Allar103.03.1991EestiETM
9Koodres, Raigo16.11.1992EestiETM
10RKotsar, Sander02.09.1993EestiETM
11Kruusma, Johannes14.05.1997EestiETM
12PKKuhi, Vaapo12.12.1988EestiETM
13Merendi, Arnold12.05.1997EestiETM
14KesKMäger, Märt2301.10.1990EestiETM
15KOhi, Priidu17.02.1990EestiETM
16RPuskar, Madis1311.10.1983EestiETM
17Päeva, Siim07.03.1989EestiETM
18Rosenberg, Reiko11.05.1997EestiETM
19Sepp, Villu08.12.1983EestiETM
20Siimon, Marek09.10.1974EestiETM
21Taat, Samuel27.09.1995EestiETM
22PKTeppan, Sergei1818.05.1990EestiETM
23PKToomsalu, Ats2422.09.1990EestiETM
24KToomsalu, Ott304.05.1993EestiETM
25Toomsalu, Tanel11.12.1996EestiETM
26ParKUmal, Taavi2618.12.1987EestiETM
27Utsal, Markel21.08.1992EestiETM
28PKVassiljev, Sergei27.03.1973EestiETM
29KVendelin, Einar429.10.1989EestiETM
30Vorobjov, Olger26.08.1996EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Puskar, Madis02121
Joandi, Allar02020
Toomsalu, Ott01717
Heinsalu, Kaido01616
Vorobjov, Olger01616
Toomsalu, Ats01515
Teppan, Sergei01515
Jaeski, Reino01414
Utsal, Markel01414
Rosenberg, Reiko01313
Vendelin, Einar01212
Jaansoo, Kristo01111
Mäger, Märt01111
Freiberg, Freddy01111
Kruusma, Johannes099
Lepik, Margo099
Urbel, Johan099
Sepp, Villu088
Merendi, Arnold077
Päeva, Siim077
Loit, Rauno066
Kuhi, Vaapo055
Endrekson, Kristjan055
Hiiemäe, Sander055
Terras, Margus055
Toomsalu, Tanel055
Vassiljev, Sergei044
Kotsar, Sander044
Ohi, Priidu044
Siimon, Marek033
Taat, Samuel033
Golovko, Aleksandr022
Koodres, Raigo022
Leemet, Kristo011
Umal, Taavi011
NimiKarikasLiigadKokku
Joandi, Allar018001800
Puskar, Madis015581558
Toomsalu, Ott015301530
Heinsalu, Kaido014401440
Vorobjov, Olger012961296
Teppan, Sergei011171117
Toomsalu, Ats010811081
Rosenberg, Reiko010321032
Jaeski, Reino0965965
Vendelin, Einar0963963
Urbel, Johan0750750
Lepik, Margo0747747
Mäger, Märt0721721
Freiberg, Freddy0683683
Sepp, Villu0661661
Utsal, Markel0635635
Päeva, Siim0531531
Merendi, Arnold0527527
Loit, Rauno0509509
Kuhi, Vaapo0414414
Endrekson, Kristjan0377377
Jaansoo, Kristo0370370
Terras, Margus0349349
Kruusma, Johannes0283283
Siimon, Marek0270270
Kotsar, Sander0212212
Koodres, Raigo0180180
Golovko, Aleksandr0160160
Toomsalu, Tanel0146146
Taat, Samuel0130130
Ohi, Priidu0128128
Hiiemäe, Sander06262
Leemet, Kristo05656
Umal, Taavi05151
Vassiljev, Sergei04646
NimiKarikasLiigadKokku
Toomsalu, Ott055
Urbel, Johan033
Joandi, Allar033
Freiberg, Freddy011
Terras, Margus011
Puskar, Madis011
Teppan, Sergei011
Sepp, Villu011
Merendi, Arnold011
Toomsalu, Ats011
Kuhi, Vaapo011
Mäger, Märt011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Teppan, Sergei033
Heinsalu, Kaido022
Lepik, Margo011
Puskar, Madis011
Mäger, Märt011
Sepp, Villu011
Loit, Rauno011
Joandi, Allar011
Siimon, Marek011
Päeva, Siim011
NimiKarikasLiigadKokku
 





 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.