KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK TALLINNA KALEV JUUNIOR (2013)
Esindaja: Ander Aaviku (tel. 55583923)
(tel. )
Treener:
Koduväljak: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Staadioni 3, 10132 Tallinn
Internet: www.jkkalev.ee
Email: info@jkkalev.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge/valge must/must valge/valge
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKAaviku, Ander22.08.1982EestiKTMETM
2RAduson, Martin22.10.1997EestiETM
3ParKAlasoo, Jorgen5229.07.1992EestiETM
4PKAnton, Kaarel10.04.1990EestiETM
5KAun, Kerth29.09.1996EestiETM
6REhas, Ermo2727.02.1997EestiKTMETM
7ÄPKHiie, Julius-Mihkel2615.12.1997EestiETM
8PKKalla, Ian29.10.1996EestiETM
9KKangur, Karl223.05.1992EestiKTMETM
10ÄPKKelle, Klaid2301.12.1997EestiKTMETM
11ParKKoit, Andreas1806.08.1992EestiKTMETM
12PKKrik, Herlent2106.12.1997EestiETM
13ParKKvašnin, Aleksander424.12.1996EestiETM
14VVLätt, Andreas Peeter121.11.1995EestiETM
15PKMaiste, Taavi14.02.1993EestiKTMETM
16PKMetsmaa, Fred1217.07.1995EestiETM
17PKMäe, Tanel1302.06.1997EestiKTMETM
18KPresmann, Joosep07.03.1991EestiKTMETM
19VasKRohtla, Andri16.07.1996EestiETM
20KSarap, Karl20.02.1991EestiETM
21PKSõerde, Mait Johannes21.12.1992EestiETM
22KesKTammik, Sten7015.03.1995EestiETM
23PKTani, Pärtel1515.05.1992EestiKTMETM
24KPKToomet, Erik1007.02.1997EestiKTMETM
25ParKTrepp, Karl4006.08.1996EestiETM
26Tuul, Erki14.07.1994EestiKTMETM
27ÄPKVeske, Hardi1719.11.1996EestiETM
28KesKÕunap, Ted Edward1607.06.1994EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Aaviku, Ander22123
Tani, Pärtel22022
Anton, Kaarel11920
Toomet, Erik11617
Sarap, Karl11516
Alasoo, Jorgen21315
Kangur, Karl21113
Maiste, Taavi11112
Rohtla, Andri11112
Aun, Kerth01212
Koit, Andreas11112
Mäe, Tanel01111
Tomingas, Kenneth01010
Sellenberg, Carl-Erik099
Aduson, Martin099
Metsmaa, Fred178
Krik, Herlent088
Trepp, Karl077
Ehas, Ermo167
Lätt, Andreas Peeter156
Tõnisson, Simmo066
Presmann, Joosep066
Koppel, Margus156
Liiver, Henri055
Õunap, Ted Edward055
Kuum, Francis044
Sõerde, Mait Johannes123
Lõhmus, Kaspar033
Hiie, Julius-Mihkel123
Gams, Elmar033
Veske, Hardi112
Liiva, Oliver112
Tammik, Sten011
Eiche, Hans Kristofer011
Aru, Martin011
Laurand, Henri011
Talpsepp, Mikk011
Parts, Kairo011
Mitrovski, Andre011
Bakler, Märt101
Kalla, Ian101
Heinala, Gert011
Saks, Carl-Richard011
Arumäe, Madis011
Kvašnin, Aleksander011
Jõeäär, Kert101
Kivirand, Andi011
NimiKarikasLiigadKokku
Aaviku, Ander18018902070
Tani, Pärtel18017661946
Anton, Kaarel9016801770
Sarap, Karl9012281318
Kangur, Karl1809901170
Toomet, Erik9010291119
Maiste, Taavi909591049
Alasoo, Jorgen180786966
Rohtla, Andri90869959
Aun, Kerth0911911
Koit, Andreas90745835
Tomingas, Kenneth0750750
Sellenberg, Carl-Erik0667667
Mäe, Tanel0624624
Aduson, Martin0596596
Lätt, Andreas Peeter90450540
Koppel, Margus90450540
Tõnisson, Simmo0540540
Metsmaa, Fred90366456
Õunap, Ted Edward0415415
Liiver, Henri0366366
Krik, Herlent0335335
Trepp, Karl0318318
Lõhmus, Kaspar0270270
Gams, Elmar0270270
Ehas, Ermo90164254
Presmann, Joosep0238238
Liiva, Oliver7190161
Arumäe, Madis09090
Kalla, Ian90090
Heinala, Gert09090
Aru, Martin09090
Kivirand, Andi09090
Tammik, Sten09090
Talpsepp, Mikk09090
Veske, Hardi622890
Mitrovski, Andre09090
Laurand, Henri09090
Kuum, Francis07272
Eiche, Hans Kristofer06565
Jõeäär, Kert62062
Hiie, Julius-Mihkel283058
Sõerde, Mait Johannes282553
Saks, Carl-Richard04545
Parts, Kairo02424
Kvašnin, Aleksander01919
Bakler, Märt19019
NimiKarikasLiigadKokku
Anton, Kaarel066
Kangur, Karl055
Mäe, Tanel022
Tomingas, Kenneth022
Aaviku, Ander022
Toomet, Erik011
Kuum, Francis011
Sellenberg, Carl-Erik011
Lõhmus, Kaspar011
Liiver, Henri011
Tani, Pärtel011
Sarap, Karl011
Maiste, Taavi011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Maiste, Taavi066
Toomet, Erik033
Kangur, Karl022
Õunap, Ted Edward022
Tani, Pärtel022
Metsmaa, Fred112
Anton, Kaarel022
Tõnisson, Simmo011
Aaviku, Ander011
Sarap, Karl011
Rohtla, Andri011
Koppel, Margus011
NimiKarikasLiigadKokku
Kangur, Karl011
Õunap, Ted Edward011
 

 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.