KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
RAKVERE JK TARVAS II (2013)
Esindaja: Rain Ööpik (tel. 5559 9505)
Treener: Rain Ööpik (tel. 55599505)
Koduväljak: Rakvere kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Võidu 67, Rakvere
Internet: www.jktarvas.ee
Email: info@jktarvas.ee
Põhimeeskond:Rakvere JK Tarvas

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm must must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKAnton, Karl3209.06.1996EestiETM
2PKBaikov, Dmitrii1414.05.1995EestiETM
3KHallimäe, Aiko06.05.1995EestiETM
4RHommik, Egert6913.02.1993EestiKTMETM
5KJaanimägi, Andris3122.10.1995EestiETM
6PKJõe, Erik2130.05.1996EestiETM
7KKalda, Margus Christopher1718.08.1996EestiKTMETM
8Kivisto, Karl-Kristjan12.12.1994EestiKTMETM
9RKoit, Ignas629.01.1996EestiETM
10Kuusik, Raigo25.09.1993EestiETM
11RKüngas, Taavi1812.06.1996EestiKTMETM
12PKLaidam, Raido1023.08.1995EestiETM
13PKLepasaar, Andres 902.11.1995EestiETM
14VVLiiv, Erkko116.10.1991EestiETM
15KLiivalaid, Mark17.07.1995EestiETM
16RMehike, Mikk2819.07.1993EestiKTMETM
17PKMünter, Taavi822.12.1992EestiKTMETM
18KOjasoo, Olari419.08.1996EestiKTMETM
19KPill, Henri27.07.1996EestiETM
20KesKRemmelgas, Kristo2011.05.1989EestiETM
21PKVaagert, Martin1226.07.1996EestiKTMETM
22RVälimets, Egert211.01.1994EestiETM
23ÄPKÕunapu, Keijo1117.02.1994EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Õunapu, Keijo02121
Küngas, Taavi02121
Remmelgas, Kristo02121
Kalda, Margus Christopher02020
Koit, Ignas01919
Münter, Taavi01818
Valk, Rauno01616
Hommik, Egert01515
Laidam, Raido01414
Vaagert, Martin01414
Ööpik, Rain01212
Liivalaid, Mark01212
Susi, Sander01111
Jõe, Erik01111
Ojasoo, Olari01111
Võsaste, Rainer01010
Kivisto, Karl-Kristjan099
Välimets, Egert088
Liiv, Erkko088
Hallimäe, Aiko088
Kiis, Toomas077
Lepasaar, Andres 077
Lõhe, Mihkel066
Pill, Henri055
Kuusik, Raigo055
Brandt, Esko055
Baikov, Dmitrii044
Jaanimägi, Andris044
Vahero, Mehis044
Saar, Kaarel022
Saar, Mihkel022
Trasberg, Taavi022
Hang, Henri022
Ljaš, Joonas011
Sahkur, Jüris011
Rebane, Tarmo011
Aunapuu, Alari011
NimiKarikasLiigadKokku
Remmelgas, Kristo018621862
Küngas, Taavi018271827
Kalda, Margus Christopher016651665
Münter, Taavi015051505
Õunapu, Keijo014181418
Koit, Ignas013851385
Valk, Rauno013501350
Hommik, Egert011381138
Ööpik, Rain010551055
Susi, Sander0990990
Laidam, Raido0982982
Liiv, Erkko0720720
Võsaste, Rainer0710710
Liivalaid, Mark0605605
Hallimäe, Aiko0602602
Jõe, Erik0536536
Välimets, Egert0536536
Kiis, Toomas0500500
Lõhe, Mihkel0477477
Vaagert, Martin0421421
Kivisto, Karl-Kristjan0355355
Vahero, Mehis0339339
Brandt, Esko0338338
Baikov, Dmitrii0328328
Lepasaar, Andres 0275275
Ojasoo, Olari0268268
Kuusik, Raigo0221221
Saar, Mihkel0180180
Trasberg, Taavi0180180
Hang, Henri0180180
Saar, Kaarel0180180
Pill, Henri0176176
Jaanimägi, Andris0105105
Ljaš, Joonas09090
Aunapuu, Alari09090
Sahkur, Jüris09090
Rebane, Tarmo08181
NimiKarikasLiigadKokku
Küngas, Taavi066
Hang, Henri055
Õunapu, Keijo055
Võsaste, Rainer044
Hommik, Egert033
Remmelgas, Kristo033
Laidam, Raido033
Münter, Taavi033
Kivisto, Karl-Kristjan033
Valk, Rauno022
Kiis, Toomas011
Brandt, Esko011
Kalda, Margus Christopher011
Liivalaid, Mark011
Pill, Henri011
Trasberg, Taavi011
Ljaš, Joonas011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Remmelgas, Kristo044
Küngas, Taavi044
Kalda, Margus Christopher022
Õunapu, Keijo022
Kiis, Toomas022
Jõe, Erik022
Valk, Rauno022
Lõhe, Mihkel022
Kuusik, Raigo022
Laidam, Raido011
Koit, Ignas011
Võsaste, Rainer011
Kivisto, Karl-Kristjan011
Ööpik, Rain011
NimiKarikasLiigadKokku
 







 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.