KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
RAKVERE JK TARVAS II (2013)
Esindaja: Lenno Kütismaa (tel. 53323224)
Treener: Lenno Kütismaa (tel. 53323224)
Koduväljak: Rakvere kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Võidu 67, Rakvere
Internet: www.jktarvas.ee
Email: info@jktarvas.ee
Põhimeeskond:Ambla Vallameeskond

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm must must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKAnton, Karl3209.06.1996EestiKTMETM
2PKBaikov, Dmitrii1414.05.1995EestiETM
3KHallimäe, Aiko06.05.1995EestiETM
4RHommik, Egert6913.02.1993EestiKTMETM
5KJaanimägi, Andris3122.10.1995EestiETM
6PKJõe, Erik2130.05.1996EestiKTMETM
7KKalda, Margus Christopher1718.08.1996EestiKTMETM
8Kivisto, Karl-Kristjan12.12.1994EestiETM
9RKoit, Ignas629.01.1996EestiETM
10Kuusik, Raigo25.09.1993EestiETM
11RKüngas, Taavi1812.06.1996EestiKTMETM
12PKLaidam, Raido1023.08.1995EestiETM
13PKLepasaar, Andres 902.11.1995EestiKTMETM
14VVLiiv, Erkko116.10.1991EestiETM
15KLiivalaid, Mark17.07.1995EestiETM
16RMehike, Mikk2819.07.1993EestiKTMETM
17PKMünter, Taavi822.12.1992EestiKTMETM
18KOjasoo, Olari419.08.1996EestiKTMETM
19KPill, Henri27.07.1996EestiKTMETM
20KesKRemmelgas, Kristo2011.05.1989EestiETM
21PKVaagert, Martin1226.07.1996EestiKTMETM
22RVälimets, Egert211.01.1994EestiETM
23ÄPKÕunapu, Keijo1117.02.1994EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Küngas, Taavi02121
Remmelgas, Kristo02121
Õunapu, Keijo02121
Kalda, Margus Christopher02020
Koit, Ignas01919
Münter, Taavi01818
Valk, Rauno01616
Hommik, Egert01515
Vaagert, Martin01414
Laidam, Raido01414
Liivalaid, Mark01212
Ööpik, Rain01212
Susi, Sander01111
Jõe, Erik01111
Ojasoo, Olari01111
Võsaste, Rainer01010
Kivisto, Karl-Kristjan099
Välimets, Egert088
Liiv, Erkko088
Hallimäe, Aiko088
Lepasaar, Andres 077
Kiis, Toomas077
Lõhe, Mihkel066
Pill, Henri055
Brandt, Esko055
Kuusik, Raigo055
Jaanimägi, Andris044
Baikov, Dmitrii044
Vahero, Mehis044
Saar, Kaarel022
Saar, Mihkel022
Trasberg, Taavi022
Hang, Henri022
Aunapuu, Alari011
Ljaš, Joonas011
Sahkur, Jüris011
Rebane, Tarmo011
NimiKarikasLiigadKokku
Remmelgas, Kristo018621862
Küngas, Taavi018271827
Kalda, Margus Christopher016651665
Münter, Taavi015051505
Õunapu, Keijo014181418
Koit, Ignas013851385
Valk, Rauno013501350
Hommik, Egert011381138
Ööpik, Rain010551055
Susi, Sander0990990
Laidam, Raido0982982
Liiv, Erkko0720720
Võsaste, Rainer0710710
Liivalaid, Mark0605605
Hallimäe, Aiko0602602
Jõe, Erik0536536
Välimets, Egert0536536
Kiis, Toomas0500500
Lõhe, Mihkel0477477
Vaagert, Martin0421421
Kivisto, Karl-Kristjan0355355
Vahero, Mehis0339339
Brandt, Esko0338338
Baikov, Dmitrii0328328
Lepasaar, Andres 0275275
Ojasoo, Olari0268268
Kuusik, Raigo0221221
Hang, Henri0180180
Saar, Kaarel0180180
Saar, Mihkel0180180
Trasberg, Taavi0180180
Pill, Henri0176176
Jaanimägi, Andris0105105
Aunapuu, Alari09090
Sahkur, Jüris09090
Ljaš, Joonas09090
Rebane, Tarmo08181
NimiKarikasLiigadKokku
Küngas, Taavi066
Hang, Henri055
Õunapu, Keijo055
Võsaste, Rainer044
Hommik, Egert033
Remmelgas, Kristo033
Laidam, Raido033
Münter, Taavi033
Kivisto, Karl-Kristjan033
Valk, Rauno022
Kiis, Toomas011
Brandt, Esko011
Kalda, Margus Christopher011
Liivalaid, Mark011
Pill, Henri011
Trasberg, Taavi011
Ljaš, Joonas011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Remmelgas, Kristo044
Küngas, Taavi044
Kalda, Margus Christopher022
Õunapu, Keijo022
Kiis, Toomas022
Jõe, Erik022
Valk, Rauno022
Lõhe, Mihkel022
Kuusik, Raigo022
Laidam, Raido011
Koit, Ignas011
Võsaste, Rainer011
Kivisto, Karl-Kristjan011
Ööpik, Rain011
NimiKarikasLiigadKokku
 












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.