KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
RAKVERE JK TARVAS (2011)
Esindaja: Reijo Kuusik (tel. 53449925)
Treener: Urmas Kirs
Koduväljak: Rakvere linnastaadion
Koduväljaku aadress: Kastani pst. 12, 44307 Rakvere
Internet: www.jktarvas.ee
Email: info@jktarvas.ee
Duubel:Rakvere JK Tarvas II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Kollane Must Kollane
1. varuvorm Must Must Must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž must valge
1. varuvorm Must Must Must
2. varuvorm

1Akimov, Sergei22.10.1976ETM
2Aunapuu, Alari23.12.1989EestiKTMETM
3Hang, Henri28.08.1991EestiKTMETM
4Kaasik, Jaanus22.06.1990EestiKTMETM
5Kiis, Toomas11.08.1992EestiETM
6Kuusik, Reijo24.06.1987EestiKTMETM
7Ljaš, Joonas03.09.1990EestiKTMETM
8Lõhe, Mihkel21.03.1991EestiETM
9Petrovits, Alar07.06.1987EestiETM
10Polluks, Martin25.04.1987EestiETM
11Rannamäe, Siim16.03.1990EestiKTMETM
12Rebane, Tarmo09.06.1985EestiKTMETM
13Remmelgas, Kristo11.05.1989EestiETM
14Saar, Mihkel30.09.1982EestiKTMETM
15Susi, Sander24.04.1992EestiETM
16Tovstik, Alari31.07.1984EestiKTMETM
17Tovstik, Elar31.10.1981EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Tovstik, Alari82533
Saar, Mihkel82533
Rannamäe, Siim82432
Ljaš, Joonas82432
Kuusik, Reijo62127
Aunapuu, Alari72027
Tovstik, Elar62127
Kaasik, Jaanus71926
Rebane, Tarmo52025
Hang, Henri51823
Sahkur, Jüris31619
Kiis, Toomas51419
Remmelgas, Kristo31417
Lõhe, Mihkel31417
Akimov, Sergei41216
Polluks, Martin41115
Susi, Sander2911
Võsaste, Rainer268
Petrovits, Alar145
Kiis, Mart415
Liiv, Erkko314
Münter, Taavi123
Mehike, Mikk112
Ööpik, Rain011
NimiKarikasLiigadKokku
Saar, Mihkel72022442964
Tovstik, Alari72021612881
Rannamäe, Siim69121552846
Ljaš, Joonas65020592709
Tovstik, Elar54017952335
Kaasik, Jaanus62416872311
Rebane, Tarmo36817802148
Aunapuu, Alari57014832053
Kuusik, Reijo32914931822
Hang, Henri41612891705
Sahkur, Jüris27014311701
Kiis, Toomas3299011230
Akimov, Sergei2689341202
Polluks, Martin3156891004
Susi, Sander180729909
Remmelgas, Kristo185701886
Võsaste, Rainer130402532
Petrovits, Alar90353443
Liiv, Erkko27090360
Lõhe, Mihkel49185234
Kiis, Mart13115146
Münter, Taavi12106118
Mehike, Mikk6354117
Ööpik, Rain01414
NimiKarikasLiigadKokku
Ljaš, Joonas32730
Akimov, Sergei10717
Hang, Henri01414
Võsaste, Rainer2911
Kuusik, Reijo358
Aunapuu, Alari268
Petrovits, Alar167
Tovstik, Alari167
Kaasik, Jaanus066
Kiis, Toomas336
Rebane, Tarmo224
Rannamäe, Siim033
Lõhe, Mihkel033
Tovstik, Elar112
Münter, Taavi011
Mehike, Mikk101
Saar, Mihkel101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Ljaš, Joonas156
Tovstik, Elar134
Rannamäe, Siim044
Kaasik, Jaanus134
Hang, Henri224
Polluks, Martin303
Kiis, Toomas123
Tovstik, Alari123
Kuusik, Reijo022
Kiis, Mart202
Rebane, Tarmo022
Aunapuu, Alari011
NimiKarikasLiigadKokku
Remmelgas, Kristo101
Polluks, Martin011
Hang, Henri101
 







 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.