KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC INFONET (2012)
Esindaja: Aleksandr Altosar (tel. 56613174)
Dmitri Skiperski (tel. 5208686)
Treener: Aleksandr Puštov
Koduväljak: Infoneti Lasnamäe staadion
Koduväljaku aadress: Punane tn 45, Tallinn
Internet: fcinfonet.com/et/
Email: fc@infonet.ee
Duubel:Tallinna FC Infonet II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must must must
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm helesinine must helesinine
Väravavaht Põhivorm heleroheline heleroheline valge
1. varuvorm helesinine must must
2. varuvorm neoonkollane/roosa neoonkollane

NimiKarikasLiigadKokku
Avilov, Vladimir43539
Harin, Jevgeni43438
Lipin, Maksim43438
Gurtšioglujants, Jevgeni43236
Ogorodnik, Vladislav43236
Mones, Aleks43236
Kalimullin, Andrei43135
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee33235
Kovtunovitš, Dmitri32730
Aristov, Anton42428
Demutski, Aleksei32427
Vassiljev, Vladimir22325
Granovskis, Renats32124
Tasso, Sergei12223
Igonen, Matvei21921
Kassjantšuk, Ilja21517
Kuslap, Aleksandr01212
Tarasov, Ilya21012
Kulatšenko, Aleksandr11112
Udalov, Jevgeni189
Petrov, Pavel088
Klimovitš, Aleksandr178
Muraveiko, Anton066
Dmitrijev, Kirill055
Artemiev, Saveliy055
Ginzburg, Jevgeni044
Andreev, Kirill033
Vladõtšenko, Arthur011
Mordatenko, Anastasijs011
Avilov, Viktor011
Juhnevitš, Sergei011
NimiKarikasLiigadKokku
Avilov, Vladimir36031403500
Lipin, Maksim36030153375
Mones, Aleks36628363202
Kalimullin, Andrei36027433103
Gurtšioglujants, Jevgeni26727172984
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee19227592951
Harin, Jevgeni34724602807
Aristov, Anton31517312046
Ogorodnik, Vladislav19917911990
Igonen, Matvei18016651845
Kovtunovitš, Dmitri21715831800
Demutski, Aleksei16013391499
Tasso, Sergei9013921482
Kassjantšuk, Ilja18012751455
Granovskis, Renats15310591212
Vassiljev, Vladimir9010981188
Kuslap, Aleksandr0850850
Kulatšenko, Aleksandr11590601
Tarasov, Ilya83318401
Andreev, Kirill0270270
Artemiev, Saveliy0179179
Muraveiko, Anton0178178
Klimovitš, Aleksandr20129149
Petrov, Pavel0135135
Dmitrijev, Kirill0131131
Udalov, Jevgeni10108118
Ginzburg, Jevgeni08484
Avilov, Viktor03030
Mordatenko, Anastasijs02424
Juhnevitš, Sergei077
Vladõtšenko, Arthur044
NimiKarikasLiigadKokku
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee13132
Lipin, Maksim32124
Harin, Jevgeni2810
Gurtšioglujants, Jevgeni628
Mones, Aleks167
Tasso, Sergei167
Kalimullin, Andrei156
Avilov, Vladimir145
Demutski, Aleksei145
Ogorodnik, Vladislav134
Vassiljev, Vladimir303
Granovskis, Renats022
Muraveiko, Anton011
Kulatšenko, Aleksandr011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Mones, Aleks01010
Demutski, Aleksei189
Lipin, Maksim066
Avilov, Vladimir156
Tasso, Sergei066
Harin, Jevgeni055
Granovskis, Renats044
Kalimullin, Andrei044
Ogorodnik, Vladislav033
Kovtunovitš, Dmitri033
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee033
Gurtšioglujants, Jevgeni022
Tarasov, Ilya011
Klimovitš, Aleksandr011
Aristov, Anton011
Petrov, Pavel011
Igonen, Matvei011
Andreev, Kirill011
Kassjantšuk, Ilja011
Artemiev, Saveliy011
NimiKarikasLiigadKokku
Tasso, Sergei011
Kouadio, Kouakou Fabrice Elysee011
Aristov, Anton011
Demutski, Aleksei011
Mones, Aleks011





 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.