KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK TALLINNA KALEV III (2013)
Esindaja: Daniel Meijel (tel. 5533072)
Treener: Daniel Meijel
Koduväljak: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Staadioni 3, 10132 Tallinn
Internet: www.jkkalev.ee
Email: info@jkkalev.ee
Põhimeeskond:JK Tallinna Kalev II
Duubel:Kristiine JK

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge must valge
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm punane must punane
1. varuvorm
2. varuvorm

1Aru, Martin06.01.1995EestiKTMETM
2Arumäe, Madis19.12.1990EestiKTMETM
3Aruste, Priidu22.07.1984EestiETM
4Aunapuu, Veiko26.05.1987EestiETM
5Eiche, Hans Kristofer25.12.1995EestiKTMETM
6Gams, Elmar07.11.1992EestiETM
7Heinala, Gert05.08.1993EestiKTMETM
8Isok, Iko26.07.1980EestiKTMETM
9Jasska, Viktor31.03.1977EestiETM
10Jõeäär, Kert18.01.1992EestiKTMETM
11Kivirand, Andi02.04.1991EestiKTMETM
12Kivisikk, Risto11.10.1979EestiETM
13Koppel, Margus15.04.1991EestiKTMETM
14Laurand, Henri21.12.1992EestiKTMETM
15Liiva, Oliver10.10.1980EestiKTMETM
16Liiver, Henri04.02.1997EestiKTMETM
17Lõhmus, Kaspar24.06.1994EestiETM
18Paal, Timo30.06.1994EestiETM
19Pallo, Jürgen14.11.1990EestiETM
20Pikani, Genes-Deivid19.04.1991EestiETM
21Pästlane, Priit05.12.1990EestiKTMETM
22Saks, Carl-Richard07.03.1993EestiETM
23Sellenberg, Carl-Erik01.01.1997EestiKTMETM
24Štarkov, Fred-Erik30.07.1991EestiETM
25Talpsepp, Mikk02.07.1984EestiETM
26Tomingas, Kenneth28.12.1994EestiKTMETM
27Tõnisson, Simmo15.09.1994EestiETM
28Viiklaid, Marek19.01.1975EestiKTMETM
29Väiko, Garry05.01.1991EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Heinala, Gert22325
Lõhmus, Kaspar22224
Talpsepp, Mikk22123
Liiva, Oliver12021
Naariste, Aleksei12021
Väiko, Garry11920
Tõnisson, Simmo11920
Isok, Iko11718
Kivisikk, Risto11617
Kivirand, Andi21315
Jõeäär, Kert11415
Koppel, Margus11415
Aruste, Priidu01313
Laurand, Henri21113
Viiklaid, Marek21012
Pikani, Genes-Deivid11011
Paal, Timo01111
Gams, Elmar1910
Aru, Martin099
Paal, Innar077
Rõivassepp, Kristjan167
Kuusmaa, Kris167
Štarkov, Fred-Erik145
Arumäe, Madis055
Pallo, Jürgen145
Tomingas, Kenneth055
Sellenberg, Carl-Erik044
Eiche, Hans Kristofer044
Lilleorg, Juhan022
Saks, Carl-Richard112
Tani, Pärtel022
Kangur, Karl022
Pästlane, Priit011
Aaviku, Ander011
Fisher, Christopher Kenneth011
Tirosh, Daniel Avi011
Jasska, Viktor011
Kõiv, Mike011
Atkins, Kevin Lewis 011
Ploompuu, Kristjan011
NimiKarikasLiigadKokku
Heinala, Gert18020222202
Lõhmus, Kaspar18017501930
Naariste, Aleksei9017061796
Tõnisson, Simmo9016161706
Väiko, Garry8515951680
Jõeäär, Kert9012491339
Kivirand, Andi18011071287
Koppel, Margus9011561246
Aruste, Priidu011701170
Talpsepp, Mikk12310371160
Liiva, Oliver2511281153
Kivisikk, Risto3710871124
Laurand, Henri1808461026
Gams, Elmar90808898
Pikani, Genes-Deivid90667757
Isok, Iko65513578
Rõivassepp, Kristjan90432522
Kuusmaa, Kris90427517
Paal, Timo0516516
Viiklaid, Marek18466484
Paal, Innar0416416
Aru, Martin0354354
Sellenberg, Carl-Erik0291291
Kangur, Karl0180180
Lilleorg, Juhan0164164
Tomingas, Kenneth0158158
Arumäe, Madis0158158
Saks, Carl-Richard7766143
Pallo, Jürgen20110130
Štarkov, Fred-Erik9038128
Tirosh, Daniel Avi09090
Atkins, Kevin Lewis 09090
Kõiv, Mike09090
Fisher, Christopher Kenneth09090
Eiche, Hans Kristofer05757
Aaviku, Ander04545
Tani, Pärtel03737
Ploompuu, Kristjan01919
Pästlane, Priit099
NimiKarikasLiigadKokku
Naariste, Aleksei02626
Jõeäär, Kert01010
Väiko, Garry066
Paal, Innar055
Talpsepp, Mikk044
Liiva, Oliver044
Lõhmus, Kaspar033
Pikani, Genes-Deivid033
Kangur, Karl022
Sellenberg, Carl-Erik022
Kuusmaa, Kris022
Isok, Iko022
Lilleorg, Juhan022
Aru, Martin011
Viiklaid, Marek011
Laurand, Henri011
Paal, Timo011
Heinala, Gert011
Arumäe, Madis011
Aaviku, Ander011
Kivisikk, Risto011
Kõiv, Mike011
NimiKarikasLiigadKokku
Tirosh, Daniel Avi011
NimiKarikasLiigadKokku
Lõhmus, Kaspar145
Heinala, Gert033
Paal, Timo033
Pikani, Genes-Deivid033
Kivisikk, Risto022
Laurand, Henri112
Koppel, Margus022
Naariste, Aleksei112
Sellenberg, Carl-Erik011
Rõivassepp, Kristjan011
Kivirand, Andi011
Väiko, Garry011
Jõeäär, Kert011
Liiva, Oliver011
Aruste, Priidu011
NimiKarikasLiigadKokku
Kuusmaa, Kris011
Lõhmus, Kaspar011
 





 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.