KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA JK LEGION II (2013)
Esindaja: Denis Belov (tel. +37253425746)
Treener: Denis Belov (tel. +37253425746)
Koduväljak: Wismari staadion
Koduväljaku aadress: Wismari 15a, Tallinn
Internet: legion.ee
Email: tjklubi@hot.ee, igor.tjkleg@mail.ee
Duubel:Tallinna KSK FC Štrommi

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane punane punane
1. varuvorm sinine sinine sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm valge sinine sinine
1. varuvorm
2. varuvorm

1Artjuhhov, Mark04.03.1997EestiKTMETM
2Davydov, Alexander02.12.1997VeneETM
3Demjanov, Kirill28.03.1986-ETM
4Dolinenko, Maksim05.09.1984MääratlemataKTMETM
5Drobovitš, Jevgeni30.01.1997EestiKTMETM
6Holodilov, Mark08.02.1996EestiKTMETM
7Iljuhhin, Pavel03.12.1983EestiETM
8Ivanov, Valentin30.10.1989EestiKTMETM
9Katšan, Juri31.08.1982MääratlemataETM
10Kisseljov, Maksim06.04.1980EestiKTMETM
11Kotšergin, Kirill07.01.1997EestiKTMETM
12Latõnin, Aleksei12.12.1986EestiKTMETM
13Levotšski, Sergei03.03.1980EestiETM
14Lihotin, Ilja17.03.1997EestiKTMETM
15Listov, Arkadi19.03.1996EestiKTMETM
16Loginov, Sergei10.08.1981-ETM
17Makarov, Aleksandr12.01.1987EestiKTMETM
18Passikuta, Viktor01.10.1966-ETM
19Romanko, Vladislav06.12.1996EestiETM
20Sadovoi, Andrei21.02.1997EestiKTMETM
21Samulin, Vadim11.04.1986EestiETM
22Savtšenko, Aleksandr22.03.1990EestiKTMETM
23Sevbjanov, Artjom27.11.1996EestiKTMETM
24Skamnitski, Jevgeni03.01.1994EestiETM
25Suhih, Jevgeni29.03.1989EestiKTMETM
26Šalavin, Gleb07.06.1994EestiKTMETM
27Titenok, Aleksei28.02.1990EestiKTMETM
28Uhal, Emanuil29.10.1985EestiETM
29Ussov, German26.08.1997EestiKTMETM
30Uvarov, Anatoli30.01.1996EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Latõnin, Aleksei12122
Samulin, Vadim12021
Uvarov, Anatoli11920
Dolinenko, Maksim11920
Kisseljov, Maksim01717
Skamnitski, Jevgeni11617
Sadovoi, Andrei11516
Katšan, Juri01616
Suhih, Jevgeni01313
Iljuhhin, Pavel11213
Passikuta, Viktor11213
Ussov, German01212
Holodilov, Mark01111
Šalavin, Gleb11011
Lihotin, Ilja1910
Loginov, Sergei099
Makarov, Aleksandr099
Gornostajev, Erik099
Levotšski, Sergei099
Mikailov, Rauf-Roman055
Titenok, Aleksei055
Sinitsin, Gleb044
Koltsov, Dmitri044
Ivanov, Aleksei044
Uhal, Emanuil134
Tšendei, Stefan044
Andrejev, Sergei044
Sirotkin, Roman033
Kotšergin, Kirill033
Davydov, Alexander033
Artjuhhov, Gleb033
Meshcheryakov, Maxim033
Klimtšuk, Andrei022
Romanko, Vladislav022
Artjuhhov, Mark112
Titov, Nikolai022
Demjanov, Kirill022
Dõmov, Pavel022
Balahnitšjov, Artjom022
Stefutin, Nikita011
Drobovitš, Jevgeni011
Sevbjanov, Artjom011
Frolov, Sergei011
NimiKarikasLiigadKokku
Latõnin, Aleksei9018121902
Samulin, Vadim9017551845
Uvarov, Anatoli9017101800
Dolinenko, Maksim9015821672
Kisseljov, Maksim014721472
Skamnitski, Jevgeni9013451435
Sadovoi, Andrei9011931283
Suhih, Jevgeni011251125
Katšan, Juri0967967
Šalavin, Gleb90855945
Iljuhhin, Pavel90762852
Ussov, German0819819
Makarov, Aleksandr0678678
Levotšski, Sergei0665665
Loginov, Sergei0657657
Holodilov, Mark0618618
Gornostajev, Erik0584584
Titenok, Aleksei0450450
Mikailov, Rauf-Roman0373373
Sinitsin, Gleb0360360
Lihotin, Ilja63281344
Koltsov, Dmitri0315315
Passikuta, Viktor27261288
Tšendei, Stefan0270270
Artjuhhov, Gleb0270270
Uhal, Emanuil90180270
Sirotkin, Roman0256256
Ivanov, Aleksei0235235
Meshcheryakov, Maxim0225225
Andrejev, Sergei0225225
Dõmov, Pavel0180180
Romanko, Vladislav0180180
Artjuhhov, Mark9090180
Balahnitšjov, Artjom0180180
Davydov, Alexander0157157
Klimtšuk, Andrei0156156
Titov, Nikolai0135135
Drobovitš, Jevgeni09090
Sevbjanov, Artjom09090
Demjanov, Kirill06262
Kotšergin, Kirill06060
Stefutin, Nikita04545
Frolov, Sergei03535
NimiKarikasLiigadKokku
Kisseljov, Maksim01212
Iljuhhin, Pavel055
Samulin, Vadim033
Latõnin, Aleksei123
Skamnitski, Jevgeni123
Sinitsin, Gleb022
Klimtšuk, Andrei022
Makarov, Aleksandr022
Mikailov, Rauf-Roman022
Gornostajev, Erik022
Ussov, German022
Sirotkin, Roman011
Kotšergin, Kirill011
Suhih, Jevgeni011
Lihotin, Ilja011
Artjuhhov, Gleb011
Holodilov, Mark011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Latõnin, Aleksei088
Dolinenko, Maksim066
Loginov, Sergei033
Kisseljov, Maksim022
Makarov, Aleksandr022
Sirotkin, Roman022
Mikailov, Rauf-Roman022
Katšan, Juri022
Samulin, Vadim022
Skamnitski, Jevgeni011
Passikuta, Viktor011
Suhih, Jevgeni011
Levotšski, Sergei011
Lihotin, Ilja011
Titenok, Aleksei011
Uhal, Emanuil101
Iljuhhin, Pavel101
Sadovoi, Andrei011
Romanko, Vladislav011
NimiKarikasLiigadKokku
Loginov, Sergei022
Latõnin, Aleksei011
Sirotkin, Roman011
 

 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.