KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
SöRVE JK (2013)
Esindaja: Sander Viira (tel. 54534304)
Martti Pukk (tel. 5109662)
Treener: Sander Viira (tel. 45 76416)
Koduväljak: Salme staadion
Koduväljaku aadress: Salme vald
Internet: www.fckuressaare.ee/sorve-jk
Email: info@fckuressaare.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm tumesinine tumesinine tumesinine
1. varuvorm kollane kollane kollane
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm punane must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKAavik, Andro17.10.1991EestiETM
2KAzarov, Taavi20.04.1980EestiKTMETM
3Erlenbach, Mait19.09.1995EestiKTMETM
4VVHansen, Rait12.11.1988EestiKTMETM
5PKHiiuväin, Hans05.07.1990EestiKTMETM
6Kaljo, Thorwald-Eirik10.03.1993EestiKTMETM
7KKelder, Algis15.07.1992EestiKTMETM
8Kobin, Kustas12.12.1993EestiKTMETM
9KKriska, Jaanis23.06.1988EestiKTMETM
10Lonn, Martin20.10.1997EestiKTMETM
11KMai, Kaarel05.06.1992EestiKTMETM
12Matt, Stenver02.08.1993EestiKTMETM
13RMere, Kristen27.10.1991EestiKTMETM
14Mölder, Maikko31.03.1980EestiETM
15RRajaver, Margus16.07.1989EestiKTMETM
16KRajaver, Urmas03.01.1988EestiKTMETM
17RReinsalu, Raido20.09.1990EestiETM
18Saar, Alari28.03.1996EestiKTMETM
19KSaar, Arli28.04.1985EestiETM
20PKSalong, Edmond30.04.1997EestiETM
21PKSeeman, Sander12.09.1992EestiKTMETM
22RStern, Mario26.07.1997EestiKTMETM
23Suluste, Priit26.05.1993EestiETM
24RSuursaar, Maarek16.07.1997EestiKTMETM
25Süld, Sander24.03.1997EestiKTMETM
26Tiirats, Danel11.02.1997EestiKTMETM
27Varvas, Mikk08.12.1991EestiKTMETM
28Vatsfeld, Laur30.03.1993EestiKTMETM
29KVinter, Reivo02.02.1997EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Seeman, Sander02626
Vinter, Reivo02222
Stern, Mario02222
Azarov, Taavi02020
Suursaar, Maarek01919
Rajaver, Margus01818
Kriska, Jaanis01515
Kelder, Algis01313
Rajaver, Urmas01313
Saar, Alari01313
Lonn, Martin01212
Reinsalu, Raido01212
Hansen, Rait01010
Pukk, Ott01010
Saar, Arli01010
Süld, Sander01010
Mere, Kristen099
Nurmik, Enri088
Aavik, Andro088
Tiirats, Danel088
Salong, Edmond088
Vatsfeld, Laur088
Tasa, Veiko066
Kobin, Kustas066
Mölder, Maikko066
Mai, Kaarel055
Luup, Amor044
Pajunurm, Märten044
Matt, Stenver044
Suluste, Priit044
Erlenbach, Mait044
Valmas, Elari044
Kaljo, Thorwald-Eirik033
Kaljo, Theodor033
Kruuser, Karel033
Noot, Tanel022
Riim, Karl022
Liiv, Keito022
Gerasimov, Vladimir022
Pohlak, Pelle022
Tikerberi, Mairo022
Reinike, Ott011
Könninge, Greger011
Butlers, Edgars011
Laht, Sander011
Hiiuväin, Hans011
Reiska, Priit011
Kluge, Märt011
Kallas, Kristo011
Pukk, Martti011
NimiKarikasLiigadKokku
Seeman, Sander023402340
Azarov, Taavi017331733
Vinter, Reivo016591659
Rajaver, Margus015731573
Stern, Mario014671467
Kriska, Jaanis013501350
Suursaar, Maarek011881188
Kelder, Algis011701170
Rajaver, Urmas011231123
Reinsalu, Raido010421042
Lonn, Martin0910910
Hansen, Rait0900900
Saar, Arli0884884
Saar, Alari0840840
Mere, Kristen0786786
Aavik, Andro0720720
Nurmik, Enri0720720
Süld, Sander0620620
Tiirats, Danel0538538
Kobin, Kustas0495495
Pukk, Ott0488488
Mai, Kaarel0450450
Vatsfeld, Laur0418418
Luup, Amor0360360
Salong, Edmond0348348
Pajunurm, Märten0347347
Valmas, Elari0285285
Kaljo, Thorwald-Eirik0270270
Mölder, Maikko0224224
Suluste, Priit0213213
Matt, Stenver0212212
Pohlak, Pelle0180180
Tikerberi, Mairo0180180
Noot, Tanel0180180
Kaljo, Theodor0170170
Gerasimov, Vladimir0148148
Tasa, Veiko0143143
Kruuser, Karel0142142
Butlers, Edgars09090
Kluge, Märt09090
Liiv, Keito09090
Könninge, Greger09090
Pukk, Martti09090
Reinike, Ott09090
Laht, Sander09090
Erlenbach, Mait08787
Hiiuväin, Hans07171
Riim, Karl06060
Reiska, Priit03232
Kallas, Kristo02424
NimiKarikasLiigadKokku
Rajaver, Margus01414
Stern, Mario01212
Suursaar, Maarek01111
Reinsalu, Raido088
Valmas, Elari055
Kriska, Jaanis033
Saar, Alari033
Vinter, Reivo022
Pajunurm, Märten011
Aavik, Andro011
Pukk, Martti011
Kaljo, Thorwald-Eirik011
Seeman, Sander011
Mölder, Maikko011
Hansen, Rait011
Könninge, Greger011
Reiska, Priit011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Suursaar, Maarek077
Azarov, Taavi044
Aavik, Andro044
Kelder, Algis044
Mere, Kristen022
Seeman, Sander022
Rajaver, Urmas022
Stern, Mario022
Pohlak, Pelle011
Luup, Amor011
Nurmik, Enri011
Lonn, Martin011
Rajaver, Margus011
Tikerberi, Mairo011
Saar, Arli011
Kaljo, Thorwald-Eirik011
Gerasimov, Vladimir011
Tasa, Veiko011
Vatsfeld, Laur011
Butlers, Edgars011
Hansen, Rait011
Kriska, Jaanis011
Pajunurm, Märten011
Pukk, Ott011
Valmas, Elari011
NimiKarikasLiigadKokku
Aavik, Andro011
Suursaar, Maarek011
 







 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.