KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TARTU JK TAMMEKA (2012)
Esindaja: Kalle Paas (tel. 53421824)
Treener: Indrek Koser (tel. 55526491)
Koduväljak: Tartu Tamme staadion
Koduväljaku aadress: Tamme pst 1, Tartu
Internet: www.jktammeka.ee
Email: jktammeka@jktammeka.ee; kristjan@jktammeka.ee
Duubel:Tartu JK Tammeka U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Sinine Sinine Sinine
1. varuvorm Valge Valge Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž Must Must
1. varuvorm Neoonroheline Must Must
2. varuvorm Oranž

1KAnderson, Chris3005.10.1992EestiETM
2RBarry, Elhadj Ousmane9927.09.1991Guinea
3KHaljak, Martin9016.05.1990EestiETM
4PKHausenberg, Ando2210.07.1987EestiETM
5KHurt, Martin1527.06.1984EestiKTMETM
6KJoosep, Tanel608.08.1990EestiKTMETM
7PKJõgi, Martin805.01.1995EestiETM
8KKaldoja, Kaspar501.01.1990EestiKTMETM
9VVKutter, Ats3128.03.1991EestiKTMETM
10Kütt, Karli17.02.1993EestiETM
11PKLaas, Mikk1730.09.1990EestiETM
12PKLorenz, Jürgen1311.05.1993EestiETM
13VVLukjanov, Andrus3321.11.1989EestiETM
14PKMboungou, Preche Amour Florian4314.10.1992Kongo
15PKMeisalu, Meelis2518.04.1991EestiKTMETM
16KNaggel, Martin1622.05.1990EestiKTMETM
17RNimo , Alexander Frank1021.03.1990USA
18PKPaabut, Ander28.09.1990EestiETM
19RPakk, Maido1123.11.1989EestiETM
20Perlin, Olari28.02.1990EestiETM
21PKSaks, Janno2110.07.1991EestiKTMETM
22PKTamm, Heiko3218.03.1987EestiKTMETM
23PKTenno, Siim04.08.1990EestiKTMETM
24KTenno, Simo705.09.1992EestiKTMETM
25RTiirik, Kristjan2325.08.1982EestiKTMETM
26RTšernjavski, Marek2015.05.1992EestiKTMETM
27KTutk, Rauno10.04.1988EestiETM
28PKValtna, Mikk918.11.1985EestiETM
29KValtna, Siim2331.07.1987EestiETM
30PKVomm, Kristjan7730.07.1990EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Tutk, Rauno53540
Nimo , Alexander Frank52934
Laas, Mikk33033
Tamm, Heiko52833
Lukjanov, Andrus42529
Kaldoja, Kaspar42529
Naggel, Martin42327
Lorenz, Jürgen42327
Hurt, Martin32326
Valtna, Mikk41721
Paabut, Ander41721
Pakk, Maido31720
Anderson, Chris21719
Valtna, Siim21618
Tenno, Siim21618
Saks, Janno21517
Mboungou, Preche Amour Florian21416
Tenno, Simo11314
Ivanov, Georgi11213
Tšernjavski, Marek21012
Perlin, Olari01212
Pikk, Artur01212
Kaltenhauser, Michael Patrick11011
Haljak, Martin11011
Tiirik, Kristjan01111
Barry, Elhadj Ousmane167
Lilleväli, Uku066
Tiru, Hannes145
Joosep, Tanel145
Meisalu, Meelis044
Hausenberg, Ando022
Kütt, Karli022
Vomm, Kristjan112
Rääbis, Kevin011
Paju, Andre011
NimiKarikasLiigadKokku
Tutk, Rauno45030063456
Nimo , Alexander Frank45025673017
Tamm, Heiko39021952585
Lukjanov, Andrus36021702530
Laas, Mikk25122692520
Kaldoja, Kaspar36021182478
Hurt, Martin27020252295
Naggel, Martin36018272187
Valtna, Siim18014401620
Tenno, Siim18014401620
Mboungou, Preche Amour Florian18012601440
Pakk, Maido22911831412
Saks, Janno13512661401
Anderson, Chris10511481253
Lorenz, Jürgen1129601072
Paabut, Ander2327911023
Kaltenhauser, Michael Patrick90900990
Tenno, Simo90891981
Pikk, Artur0871871
Valtna, Mikk143586729
Haljak, Martin90635725
Perlin, Olari0690690
Ivanov, Georgi75570645
Barry, Elhadj Ousmane79480559
Lilleväli, Uku0528528
Tšernjavski, Marek26449475
Tiirik, Kristjan0468468
Joosep, Tanel45303348
Kütt, Karli0180180
Hausenberg, Ando0180180
Meisalu, Meelis0119119
Vomm, Kristjan454590
Tiru, Hannes234467
Rääbis, Kevin03030
Paju, Andre066
NimiKarikasLiigadKokku
Kaldoja, Kaspar257
Nimo , Alexander Frank246
Hurt, Martin134
Barry, Elhadj Ousmane044
Tamm, Heiko213
Laas, Mikk112
Saks, Janno022
Perlin, Olari022
Paabut, Ander112
Tšernjavski, Marek011
Tutk, Rauno011
Valtna, Mikk011
Valtna, Siim011
Pakk, Maido011
Haljak, Martin101
Tiirik, Kristjan011
Tiru, Hannes101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Kaldoja, Kaspar189
Laas, Mikk189
Nimo , Alexander Frank167
Valtna, Siim156
Hurt, Martin235
Tutk, Rauno055
Saks, Janno044
Tamm, Heiko224
Tenno, Siim123
Haljak, Martin033
Mboungou, Preche Amour Florian033
Valtna, Mikk213
Pakk, Maido011
Ivanov, Georgi011
Tenno, Simo011
Lorenz, Jürgen011
Meisalu, Meelis011
Paabut, Ander011
NimiKarikasLiigadKokku
Kaltenhauser, Michael Patrick011
Hurt, Martin101
Saks, Janno011
Laas, Mikk011
 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.