KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VILJANDI JK TULEVIK (2010)
Esindaja: Raiko Mutle (tel. 5288441)
Rain Tölpus (tel. 55570197)
Treener: Aivar Lillevere (tel. 37-324)
Koduväljak: Viljandi linnastaadion
Koduväljaku aadress: Ranna pst. 1, Viljandi
Internet: www.jktulevik.ee
Email: rain_tolpus@hotmail.com
Duubel:Viljandi JK Tulevik II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm sinine must sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Sinine must sinine
1. varuvorm Roheline must must
2. varuvorm

1Erti, Henri12.12.1987EestiETM
2Indermitte, Joel27.12.1992EestiETM
3Junolainen, Erkki05.01.1992EestiETM
4Kasterpalu, Rait01.09.1987EestiETM
5Kudu, Markko23.07.1983EestiETM
6Kulatšenko, Aleksandr25.05.1987EestiETM
7Liivamägi, Elvis21.01.1992EestiETM
8Luigend, Karl-Eerik15.01.1993EestiETM
9Naris, Armand06.10.1988EestiETM
10Orgla, Aiko24.05.1987EestiETM
11Ottis, Ott14.06.1989EestiETM
12Pärt, Mikk01.04.1990EestiETM
13Raudsepp, Andreas13.12.1993EestiETM
14Reintam, Mikk22.05.1990EestiETM
15Sillaste, Mikk01.03.1987EestiETM
16Sinilaid, Sander07.10.1990EestiETM
17Stüf, Edwin30.07.1989EestiETM
18Taska, Martin09.12.1986EestiETM
19Tomson, Rasmus13.08.1985EestiETM
20Toomet, Janar10.08.1989EestiETM
21Tutk, Rauno10.04.1988EestiETM
22Ventsel, Alan02.09.1988EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Sillaste, Mikk33538
Sinilaid, Sander33538
Ottis, Ott33437
Tomson, Rasmus33437
Tutk, Rauno33235
Indermitte, Joel23032
Luigend, Karl-Eerik13031
Liivamägi, Elvis32730
Kulatšenko, Aleksandr22527
Stüf, Edwin32326
Taska, Martin02222
Toomet, Janar02121
Ventsel, Alan21921
Orgla, Aiko21820
Pärt, Mikk21618
Naris, Armand01717
Reintam, Mikk21416
Koogas, Andres01414
Kasterpalu, Rait3912
Raudsepp, Andreas2911
Luhakooder, Rasmus01010
Mööl, Karl077
Munskind, Rasmus134
Pikkor, Ivo-Henri044
Erti, Henri011
NimiKarikasLiigadKokku
Sinilaid, Sander22530463271
Sillaste, Mikk27029863256
Tutk, Rauno27027643034
Tomson, Rasmus24426862930
Ottis, Ott13622332369
Luigend, Karl-Eerik9021982288
Kulatšenko, Aleksandr17121042275
Liivamägi, Elvis22519262151
Ventsel, Alan18016941874
Stüf, Edwin25015891839
Toomet, Janar017131713
Taska, Martin017051705
Orgla, Aiko11015461656
Naris, Armand014661466
Reintam, Mikk18012601440
Koogas, Andres012481248
Indermitte, Joel11510231138
Pärt, Mikk135730865
Luhakooder, Rasmus0820820
Kasterpalu, Rait182407589
Raudsepp, Andreas97315412
Munskind, Rasmus9046136
Mööl, Karl06464
Erti, Henri04545
Pikkor, Ivo-Henri02626
NimiKarikasLiigadKokku
Kulatšenko, Aleksandr088
Tomson, Rasmus347
Stüf, Edwin134
Tutk, Rauno404
Kasterpalu, Rait303
Luigend, Karl-Eerik033
Luhakooder, Rasmus022
Indermitte, Joel022
Ottis, Ott022
Toomet, Janar022
Sillaste, Mikk112
Reintam, Mikk022
Pärt, Mikk101
Raudsepp, Andreas011
Naris, Armand011
Ventsel, Alan101
Munskind, Rasmus101
Sinilaid, Sander011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Naris, Armand01212
Kulatšenko, Aleksandr167
Sillaste, Mikk156
Tutk, Rauno055
Liivamägi, Elvis134
Taska, Martin033
Luigend, Karl-Eerik033
Sinilaid, Sander033
Koogas, Andres033
Reintam, Mikk022
Kasterpalu, Rait112
Indermitte, Joel011
Tomson, Rasmus011
Pärt, Mikk011
Luhakooder, Rasmus011
Munskind, Rasmus101
NimiKarikasLiigadKokku
Naris, Armand011
 





 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.