KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA JK DüNAMO (2013)
Esindaja: Viktor Neštšeretnõi (tel. 5104652)
Treener: Viktor Nescheretnyi (tel. 3725104652)
Koduväljak: Sõle Gümnaasiumi staadion
Koduväljaku aadress: Sõle 40, Tallinn
Internet:
Email: dinamo@blrt.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge sinine sinine
1. varuvorm sinine sinine valged
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Andrejev, Mihhail15.05.1976VenemaaKTMETM
2Basharin, Alexander20.01.1989VenemaaETM
3Božko, Anatoli18.09.1988-KTMETM
4Gerassimov, Igor15.11.1987EestiETM
5Grents, Joosep13.08.1992EestiKTMETM
6Gribovski, Evgueni10.10.1991VenemaaKTMETM
7Grigorenko, Aleksei05.03.1990-ETM
8Guseinov, Emil24.10.1989MääratlemataKTMETM
9Gussev, Aleksandr21.06.1988MääratlemataETM
10Kašitski, Artur28.06.1985EestiKTMETM
11Kirsipuu, Paul12.05.1968EestiKTMETM
12Korobtsov, Valeri27.03.1988-KTMETM
13Kudaškin, Artjom09.02.1987EestiETM
14Kuzmin, Eduard28.06.1994VenemaaETM
15Larin, Jevgeni14.03.1991EestiETM
16Lefanov, Sergei16.05.1990EestiKTMETM
17Letjaga, Mihhail14.04.1988EestiKTMETM
18Lissenkov, Mihhail01.08.1978EestiKTMETM
19Monakov, Ilja24.07.1988EestiETM
20Podlisovskiy, Dmitry25.07.1988EestiKTMETM
21Polotnjanõi, Anton11.02.1989EestiETM
22Ramazanov, Maksim07.10.1990EestiETM
23Skatškov, Denis25.05.1988-KTMETM
24Židkov, Dmitri24.09.1972EestiKTMETM
25Židkov, Maksim16.12.1975EestiKTMETM
26Tšistjakov, Ilja20.05.1988ETM
27Tui, Andres12.11.1993KTMETM
28Vassilenko, Dmitri07.05.1992EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Židkov, Dmitri13738
Andrejev, Mihhail13536
Židkov, Maksim13536
Guseinov, Emil03535
Božko, Anatoli03232
Gribovski, Evgueni03131
Polotnjanõi, Anton03131
Lefanov, Sergei02929
Basharin, Alexander12526
Tšistjakov, Ilja02323
Gussev, Aleksandr02121
Kuzmin, Eduard01919
Korobtsov, Valeri01616
Lissenkov, Mihhail01414
Gerassimov, Igor01313
Grigorenko, Aleksei01313
Zolotuhhin, Mark11112
Kudaškin, Artjom11011
Alijev, Rejal01010
Monakov, Ilja088
Skatškov, Denis088
Kirsipuu, Paul167
Larin, Jevgeni167
Grents, Joosep066
Letjaga, Mihhail055
Vassilenko, Dmitri055
Kašitski, Artur055
Gretšanõi, Dmitri134
Ramazanov, Maksim134
Ivanov, Maksim123
Šitov, Vladislav112
Ivanov, Jevgeni022
Ivanov-Demidov, Oleg101
Taan, Janek011
Podlisovskiy, Dmitry011
Tui, Andres011
NimiKarikasLiigadKokku
Židkov, Dmitri9033303420
Židkov, Maksim9031503240
Andrejev, Mihhail9030953185
Polotnjanõi, Anton027622762
Božko, Anatoli027412741
Guseinov, Emil023152315
Gribovski, Evgueni022762276
Basharin, Alexander9019612051
Gussev, Aleksandr018451845
Lefanov, Sergei015541554
Kuzmin, Eduard013901390
Tšistjakov, Ilja012721272
Lissenkov, Mihhail012601260
Korobtsov, Valeri012411241
Grigorenko, Aleksei010781078
Alijev, Rejal0734734
Zolotuhhin, Mark90630720
Monakov, Ilja0630630
Gerassimov, Igor0619619
Kirsipuu, Paul90510600
Larin, Jevgeni90495585
Kudaškin, Artjom90454544
Grents, Joosep0540540
Gretšanõi, Dmitri90270360
Vassilenko, Dmitri0348348
Skatškov, Denis0265265
Kašitski, Artur0261261
Letjaga, Mihhail0246246
Ramazanov, Maksim64164228
Ivanov, Maksim6442106
Taan, Janek08888
Ivanov, Jevgeni04646
Šitov, Vladislav26531
Ivanov-Demidov, Oleg26026
Podlisovskiy, Dmitry022
Tui, Andres011
NimiKarikasLiigadKokku
Židkov, Maksim11011
Alijev, Rejal055
Guseinov, Emil055
Božko, Anatoli044
Tšistjakov, Ilja033
Židkov, Dmitri033
Polotnjanõi, Anton022
Andrejev, Mihhail022
Kudaškin, Artjom022
Korobtsov, Valeri011
Gribovski, Evgueni011
Kirsipuu, Paul011
Lefanov, Sergei011
Skatškov, Denis011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Guseinov, Emil088
Alijev, Rejal077
Polotnjanõi, Anton066
Korobtsov, Valeri066
Božko, Anatoli066
Zolotuhhin, Mark134
Kirsipuu, Paul123
Andrejev, Mihhail033
Gussev, Aleksandr033
Židkov, Maksim033
Basharin, Alexander022
Lefanov, Sergei022
Skatškov, Denis011
Kuzmin, Eduard011
Monakov, Ilja011
Gribovski, Evgueni011
Lissenkov, Mihhail011
Grigorenko, Aleksei011
Larin, Jevgeni011
NimiKarikasLiigadKokku
Polotnjanõi, Anton011
Alijev, Rejal011
Lissenkov, Mihhail011
Ivanov, Maksim011
Korobtsov, Valeri011
Grigorenko, Aleksei011
Grents, Joosep011
 





 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.