KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA JK PIRAAJA (2013)
Esindaja: Ilmar Põhjala (tel. 5533013)
Valter Kliimand (tel. 55939203)
Treener: Ilmar Põhjala
Koduväljak: Sportland Arena
Koduväljaku aadress: Asula 4c, Tallinn
Internet: www.jkpiraaja.ee
Email: jkpiraaja@jkpiraaja.ee
Duubel:Tallinna JK Piraaja II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must must must-kollane
1. varuvorm kollane must must-kollane
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must valge
1. varuvorm roosa must valge
2. varuvorm

1KPKBerg, Kaarel1021.08.1982EestiKTMETM
2VVEskusson, Madis120.12.1986EestiKTMETM
3KJakubov, Pavel3515.05.1991EestiETM
4PKJoller, Marcus5306.04.1992EestiETM
5KKaarmaa, Taavi4401.07.1993EestiETM
6PKKadak, Karl-Johannes3810.06.1993EestiETM
7KesKKliimand, Valter1427.07.1987EestiKTMETM
8PKKuuse, Leo715.04.1991EestiETM
9KesKLoorits, Kristjan1214.02.1988EestiETM
10KMetsavas, Tarvo5510.09.1987EestiETM
11ROder, Karla2419.03.1994EestiETM
12KPKPõhjala, Ilmar1325.09.1979EestiKTMETM
13PKRoobas, Martin2907.02.1990EestiETM
14PKSmirnov, Aleksei903.04.1984EestiETM
15KTaalmann, Priit428.06.1988EestiKTMETM
16PKVainomaa, Taavo2206.10.1990EestiETM
17RVaserik, Karl-Villiam3229.11.1993EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Kuuse, Leo52126
Smirnov, Aleksei52126
Kaarmaa, Taavi52126
Põhjala, Ilmar52025
Kliimand, Valter51823
Jakubov, Pavel41822
Berg, Kaarel31922
Eskusson, Madis31821
Oder, Karla51520
Metsavas, Tarvo51419
Vainomaa, Taavo31619
Taalmann, Priit31215
Klaus, Martti21315
Evart, Margus01010
Laur, Kert189
Tähe, Paul189
Kadak, Karl-Johannes268
Roobas, Martin358
Kundla, Marten066
Kalinin, Erik145
Vaserik, Karl-Villiam145
Çelik, Mustafa123
Lepik, Allan022
Loorits, Kristjan112
Joller, Marcus022
Päeren, Sander022
Hansen, Kuldar101
Puolokainen, Karl-Erik011
Kuuse, Mihkel101
Lepik, Anti101
NimiKarikasLiigadKokku
Kaarmaa, Taavi45018562306
Smirnov, Aleksei43018122242
Kliimand, Valter45016202070
Põhjala, Ilmar41716122029
Kuuse, Leo39516312026
Berg, Kaarel27017101980
Eskusson, Madis27016201890
Oder, Karla42912971726
Jakubov, Pavel27014511721
Vainomaa, Taavo27014301700
Taalmann, Priit2709841254
Klaus, Martti15310531206
Metsavas, Tarvo135411546
Kadak, Karl-Johannes152389541
Evart, Margus0519519
Laur, Kert90386476
Tähe, Paul20451471
Kundla, Marten0455455
Kalinin, Erik90360450
Roobas, Martin97188285
Vaserik, Karl-Villiam34161195
Loorits, Kristjan9090180
Çelik, Mustafa2190111
Lepik, Anti90090
Joller, Marcus07070
Lepik, Allan06262
Päeren, Sander06060
Kuuse, Mihkel38038
Hansen, Kuldar19019
Puolokainen, Karl-Erik01212
NimiKarikasLiigadKokku
Kuuse, Leo11112
Vainomaa, Taavo3811
Oder, Karla5611
Põhjala, Ilmar3710
Smirnov, Aleksei178
Kliimand, Valter044
Jakubov, Pavel044
Laur, Kert011
Taalmann, Priit011
Metsavas, Tarvo101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Berg, Kaarel099
Kaarmaa, Taavi134
Smirnov, Aleksei134
Põhjala, Ilmar033
Metsavas, Tarvo112
Kuuse, Leo022
Vainomaa, Taavo101
Klaus, Martti011
Kliimand, Valter011
Oder, Karla101
Eskusson, Madis011
Taalmann, Priit011
NimiKarikasLiigadKokku
Klaus, Martti011
 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.