KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA JK PIRAAJA (2012)
Esindaja: Ilmar Põhjala (tel. 5533013)
Valter Kliimand (tel. 55939203)
Treener: Ilmar Põhjala
Koduväljak: Sportland Arena
Koduväljaku aadress: Asula 4c, Tallinn
Internet: www.jkpiraaja.ee
Email: jkpiraaja@jkpiraaja.ee
Duubel:Tallinna JK Piraaja II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must must must-kollane
1. varuvorm kollane must must-kollane
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must valge
1. varuvorm roosa must valge
2. varuvorm

1RBõmberg, Rain1826.04.1982EestiKTMETM
2Eensoo, Karl-Sander23.08.1996EestiETM
3VVEskusson, Madis120.12.1986EestiKTMETM
4KHarend, Jan2921.03.1987EestiETM
5VVHärgin, Edvin3916.09.1992EestiKTMETM
6KJakubov, Pavel3515.05.1991EestiETM
7KKaarmaa, Taavi4401.07.1993EestiETM
8KKadak, Karl-Johannes3810.06.1993EestiETM
9KKeinast, Kaarel1524.05.1984EestiKTMETM
10KKliimand, Valter1427.07.1987EestiKTMETM
11RKrik, Magnus3108.01.1990EestiETM
12PKKuuse, Leo715.04.1991EestiETM
13PKLaur, Kert4617.12.1993EestiETM
14PKLindre, Karl919.10.1994EestiETM
15KLoorits, Kristjan1214.02.1988EestiETM
16PKLõokene, Margus2015.03.1981EestiETM
17KOder, Karla2419.03.1994EestiETM
18PKPõhjala, Ilmar1325.09.1979EestiKTMETM
19KRoobas, Martin07.02.1990EestiETM
20Smirnov, Aleksei03.04.1984EestiETM
21KTaalmann, Priit428.06.1988EestiKTMETM
22PKTamre, Erik10.06.1993EestiETM
23VVTraublum, Mattias5010.07.1993EestiETM
24RTuran, Yenal24.06.1985Türgi
25RTähe, Paul2617.09.1989EestiKTMETM
26PKVainomaa, Taavo2206.10.1990EestiETM
27RVaserik, Karl-Villiam3229.11.1993EestiETM
28KVelt, Vaido3305.08.1993EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Põhjala, Ilmar22022
Kliimand, Valter22022
Keinast, Kaarel21921
Eskusson, Madis11920
Kuuse, Leo11920
Oder, Karla11819
Kadak, Karl-Johannes11819
Kaarmaa, Taavi11617
Taalmann, Priit21214
Vaserik, Karl-Villiam01414
Harend, Jan11314
Traublum, Mattias21012
Tähe, Paul11112
Vainomaa, Taavo2911
Velt, Vaido11011
Laur, Kert099
Roobas, Martin178
Tamre, Erik088
Jakubov, Pavel077
Evart, Margus246
Puolokainen, Karl-Erik156
Smirnov, Aleksei066
Aidama, Hillar055
Eensoo, Karl-Sander055
Lõokene, Margus044
Turan, Yenal044
Lindre, Karl134
Çelik, Mustafa044
Loorits, Kristjan033
Bõmberg, Rain011
Saar, Karl011
Kuuse, Mihkel011
Laidre, Andri011
Härgin, Edvin011
NimiKarikasLiigadKokku
Kliimand, Valter18018001980
Keinast, Kaarel18017101890
Põhjala, Ilmar18016211801
Eskusson, Madis9016521742
Kuuse, Leo9015441634
Oder, Karla9012621352
Kaarmaa, Taavi9010991189
Harend, Jan9010811171
Vaserik, Karl-Villiam011661166
Taalmann, Priit1809241104
Kadak, Karl-Johannes4510121057
Vainomaa, Taavo180746926
Tähe, Paul90703793
Traublum, Mattias180592772
Tamre, Erik0665665
Jakubov, Pavel0496496
Laur, Kert0491491
Smirnov, Aleksei0450450
Roobas, Martin45388433
Velt, Vaido84295379
Lõokene, Margus0308308
Loorits, Kristjan0270270
Turan, Yenal0254254
Çelik, Mustafa0240240
Evart, Margus96121217
Puolokainen, Karl-Erik45148193
Lindre, Karl45131176
Aidama, Hillar0154154
Eensoo, Karl-Sander0142142
Härgin, Edvin09090
Kuuse, Mihkel09090
Bõmberg, Rain09090
Laidre, Andri09090
Saar, Karl04545
NimiKarikasLiigadKokku
Kuuse, Leo01111
Vaserik, Karl-Villiam055
Tähe, Paul044
Kaarmaa, Taavi213
Oder, Karla033
Põhjala, Ilmar112
Bõmberg, Rain011
Aidama, Hillar011
Roobas, Martin011
Velt, Vaido011
Turan, Yenal011
Vainomaa, Taavo101
Taalmann, Priit011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Eskusson, Madis055
Taalmann, Priit112
Kliimand, Valter022
Oder, Karla022
Smirnov, Aleksei011
Keinast, Kaarel101
Põhjala, Ilmar011
Traublum, Mattias011
Kadak, Karl-Johannes011
Aidama, Hillar011
Kuuse, Leo011
Velt, Vaido011
Vaserik, Karl-Villiam011
Jakubov, Pavel011
NimiKarikasLiigadKokku
Kadak, Karl-Johannes011
 

 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.