KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA JK PIRAAJA II (2013)
Esindaja: Ilmar Põhjala (tel. 5533013)
Treener: Ilmar Põhjala (tel. 5533013)
Koduväljak: Nike Arena
Koduväljaku aadress: Asula 4c, Tallinn
Internet: www.jkpiraaja.ee
Email: jkpiraaja@jkpiraaja.ee
Põhimeeskond:Tallinna JK Piraaja

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must must must-kollane
1. varuvorm kollane must must-kollane
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Kollane must valge
1. varuvorm
2. varuvorm

1KAdissov, Andrei3722.11.1976EestiETM
2RÇelik, Mustafa2327.03.1978TürgiKTM
3KesKEvart, Margus4816.08.1990EestiETM
4KPKHansen, Kuldar224.09.1976EestiKTMETM
5PKJohannson, Roald5005.03.1979EestiETM
6VVKalinin, Erik17.09.1992EestiETM
7KKasuk, Asso4019.11.1996EestiETM
8KKeinast, Mihkel1631.03.1982EestiETM
9ÄPKKlaus, Martti816.12.1989EestiKTMETM
10KPKKundla, Marten4707.11.1993EestiETM
11KKuuse, Mihkel3115.04.1992EestiKTMETM
12KesKLaansoo, Virgo4915.11.1977EestiETM
13ÄPKLaidre, Marti622.07.1978EestiETM
14PKLaur, Kert4617.12.1993EestiETM
15PKLepik, Allan2704.06.1978EestiETM
16VVLepik, Anti5027.01.1988EestiETM
17KLing, Karli5230.03.1989EestiETM
18KPKLõokene, Margus2015.03.1981EestiETM
19RMoorats, Indrek4114.10.1981EestiETM
20PKNigul, Margus531.01.1979EestiETM
21ROrumaa, Madis1128.09.1979EestiETM
22KParvei, Sandor5415.06.1993EestiETM
23RPuolokainen, Karl-Erik4223.12.1995EestiETM
24PKPuss, Meelis312.12.1979EestiETM
25ParKPäeren, Sander3605.07.1997EestiETM
26PKPäll, Randar02.01.1995EestiETM
27KRaudver, Karmo2523.05.1991EestiETM
28KTiigirand, Remo2829.03.1979EestiETM
29RTähe, Paul2617.09.1989EestiKTMETM
30PKVeerbaum, Argo4319.11.1989EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Adissov, Andrei01919
Hansen, Kuldar01818
Päeren, Sander01616
Lepik, Allan01616
Puss, Meelis01313
Johannson, Roald01313
Ling, Karli01212
Kuuse, Mihkel01212
Laur, Kert01111
Kalinin, Erik099
Keinast, Mihkel099
Põhjala, Ilmar099
Metsavas, Tarvo088
Moorats, Indrek077
Klaus, Martti077
Smirnov, Aleksei077
Çelik, Mustafa077
Evart, Margus077
Lepik, Anti066
Kundla, Marten066
Tähe, Paul066
Laidre, Marti066
Laansoo, Virgo066
Lõokene, Margus055
Raudver, Karmo055
Parvei, Sandor044
Taalmann, Priit044
Tiigirand, Remo044
Veerbaum, Argo044
Berg, Kaarel044
Oder, Karla033
Orumaa, Madis033
Nigul, Margus033
Puolokainen, Karl-Erik033
Roobas, Martin022
Kasuk, Asso022
Kliimand, Valter022
Jakubov, Pavel022
Kaarmaa, Taavi022
Vainomaa, Taavo011
Eskusson, Madis011
Kadak, Karl-Johannes011
Vaserik, Karl-Villiam011
Joller, Marcus011
NimiKarikasLiigadKokku
Hansen, Kuldar014861486
Lepik, Allan012851285
Adissov, Andrei011511151
Kuuse, Mihkel010351035
Johannson, Roald010091009
Päeren, Sander0986986
Laur, Kert0963963
Puss, Meelis0900900
Kalinin, Erik0810810
Keinast, Mihkel0810810
Ling, Karli0708708
Klaus, Martti0630630
Smirnov, Aleksei0585585
Evart, Margus0585585
Põhjala, Ilmar0579579
Metsavas, Tarvo0554554
Lepik, Anti0540540
Çelik, Mustafa0493493
Kundla, Marten0471471
Tähe, Paul0446446
Lõokene, Margus0423423
Laidre, Marti0364364
Laansoo, Virgo0334334
Taalmann, Priit0315315
Moorats, Indrek0293293
Parvei, Sandor0282282
Veerbaum, Argo0281281
Berg, Kaarel0262262
Raudver, Karmo0258258
Tiigirand, Remo0252252
Nigul, Margus0191191
Kaarmaa, Taavi0180180
Roobas, Martin0180180
Jakubov, Pavel0180180
Kliimand, Valter0180180
Puolokainen, Karl-Erik0172172
Orumaa, Madis0145145
Oder, Karla0112112
Eskusson, Madis09090
Vaserik, Karl-Villiam09090
Kadak, Karl-Johannes07878
Joller, Marcus04545
Vainomaa, Taavo04545
Kasuk, Asso01212
NimiKarikasLiigadKokku
Laur, Kert044
Johannson, Roald044
Çelik, Mustafa033
Hansen, Kuldar033
Veerbaum, Argo022
Evart, Margus022
Kundla, Marten022
Jakubov, Pavel022
Kliimand, Valter011
Moorats, Indrek011
Orumaa, Madis011
Tiigirand, Remo011
Põhjala, Ilmar011
Smirnov, Aleksei011
Eskusson, Madis011
Tähe, Paul011
Klaus, Martti011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Smirnov, Aleksei022
Eskusson, Madis022
Kundla, Marten022
Ling, Karli022
Puolokainen, Karl-Erik011
Lepik, Allan011
Tähe, Paul011
Veerbaum, Argo011
Laidre, Marti011
Hansen, Kuldar011
Johannson, Roald011
Parvei, Sandor011
Vaserik, Karl-Villiam011
Laur, Kert011
Päeren, Sander011
NimiKarikasLiigadKokku
Eskusson, Madis011
 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.