KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC FLORA II (2012)
Esindaja: Jaak Prints (tel. +372 56643758)
Treener: Joel Indermitte (tel. 6070001)
Koduväljak: FC Flora Lilleküla väljak
Koduväljaku aadress: Asula 4c, Tallinn
Internet: www.fcflora.ee
Email: fcflora@fcflora.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline valge roheline
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane must kollane
1. varuvorm must must must
2. varuvorm

NimiKarikasLiigadKokku
Mataloja, Kewin43438
Karpov, Raiko53136
Leokin, Raido52934
Leokin, Rando23032
Kubber, Erkki42832
Piir, Ragnar32730
Vent, Erik32629
Aloe, Kevin32326
Pikkor, Ivo-Henri32326
Saliste, Joseph42024
Lepistu, Brent32124
Sobtšenko, Roman22123
Maar, Karl Ivar21921
Gavrilov, Juri21719
Lootus, Sander41317
Toom, Mait01616
Hmelnitski, Anton21315
Gurnik, Vadim31114
Knjazev, Dmitri11314
Laabus, Reio01313
Sappinen, Rauno21012
Lepik, Sander1910
Reitalu, Karl Johann178
Torop, Kaarel088
Jahhimovitš, Aleksei088
Wahl, Gregor257
Karofeld, Magnus156
Prosa, Albert066
Belov, Aleksei055
Sinisalu, Sten044
Mööl, Karl044
Prins, Stanislav033
Tõnus, Dan213
Arus, Andre022
Mets, Karol022
Baranov, Nikita022
Luigend, Karl-Eerik022
Alliku, Rauno022
Peitre, Meelis011
Pukk, Martti011
Murd, Martin Verner101
Aksalu, Mihkel011
Mashichev, Nikolay011
Noode, Juhan011
Klemmer, Ats101
Paavo, Tõnu011
NimiKarikasLiigadKokku
Mataloja, Kewin36030253385
Kubber, Erkki31521782493
Piir, Ragnar27021472417
Leokin, Raido40217582160
Karpov, Raiko38417572141
Leokin, Rando13519952130
Lepistu, Brent27017882058
Vent, Erik27017802050
Aloe, Kevin21716961913
Saliste, Joseph27813871665
Maar, Karl Ivar19213551547
Pikkor, Ivo-Henri22512911516
Sobtšenko, Roman13513751510
Toom, Mait014401440
Lootus, Sander29110441335
Gurnik, Vadim2709901260
Hmelnitski, Anton18010101190
Laabus, Reio010511051
Jahhimovitš, Aleksei0675675
Torop, Kaarel0633633
Lepik, Sander90495585
Gavrilov, Juri109435544
Karofeld, Magnus90450540
Sappinen, Rauno33501534
Wahl, Gregor156314470
Prosa, Albert0387387
Sinisalu, Sten0360360
Belov, Aleksei0358358
Knjazev, Dmitri90262352
Reitalu, Karl Johann-16287271
Prins, Stanislav0270270
Mööl, Karl0241241
Mets, Karol0180180
Luigend, Karl-Eerik0154154
Baranov, Nikita0135135
Alliku, Rauno0112112
Aksalu, Mihkel09090
Klemmer, Ats90090
Pukk, Martti09090
Tõnus, Dan69170
Mashichev, Nikolay06868
Murd, Martin Verner45045
Peitre, Meelis04545
Noode, Juhan01818
Paavo, Tõnu01010
Arus, Andre022
NimiKarikasLiigadKokku
Leokin, Rando11011
Lepik, Sander099
Pikkor, Ivo-Henri268
Leokin, Raido257
Kubber, Erkki246
Karpov, Raiko426
Prosa, Albert055
Sobtšenko, Roman145
Lepistu, Brent033
Vent, Erik213
Mets, Karol022
Belov, Aleksei022
Hmelnitski, Anton011
Aloe, Kevin101
Gavrilov, Juri011
Pukk, Martti011
Jahhimovitš, Aleksei011
Knjazev, Dmitri011
Lootus, Sander011
Torop, Kaarel011
Saliste, Joseph011
Piir, Ragnar011
Reitalu, Karl Johann011
Sappinen, Rauno011
Laabus, Reio011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Lepistu, Brent189
Karpov, Raiko268
Sobtšenko, Roman156
Hmelnitski, Anton066
Aloe, Kevin156
Piir, Ragnar066
Leokin, Raido145
Jahhimovitš, Aleksei033
Pikkor, Ivo-Henri033
Kubber, Erkki033
Maar, Karl Ivar033
Mataloja, Kewin112
Lootus, Sander022
Knjazev, Dmitri011
Leokin, Rando011
Toom, Mait011
Belov, Aleksei011
Reitalu, Karl Johann011
Klemmer, Ats101
Sinisalu, Sten011
Luigend, Karl-Eerik011
Lepik, Sander011
Saliste, Joseph011
Mets, Karol011
NimiKarikasLiigadKokku
Sobtšenko, Roman011
Karpov, Raiko011
Lepistu, Brent011



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.